Одяг для фітнеса необхідність або дань моді

Неважливе, чи є спорт сенсом життя, або ж це просто спроба відповідати моді. Так або інакше, в гардеробі кожною з нас знайдеться пара спортивних дрібничок. Навіть на перший погляд простенький топ є не що інше як традиційний елемент одягу для фітнеса. Проте не все, здавалося б, спортивні речі підходять для заняття фітнесом. Як же не сплохувати і правильно вибрати якісний і стильний одяг?

З приходом XXI століття грань між спортивним і повсякденним одягом стала практично непомітною. У гламурних клубах все більшою популярністю користується стиль «спортивний гламур», а в спортивних магазинах все частіше можна зустріти людей, далеких від спорту, проте стильних і таких, що купують спортивний одяг виключно по волі моди. Спортивний одяг користується найбільшою популярністю серед молоді. Воно і зрозуміло: молодь хоче бути модною, стильною, а що як не одяг для фітнеса показує прихильність до особливо модного нині стилю життя - спорту?

Отже, перш ніж купувати одяг для фітнеса, звернемо увагу на деякі нюанси при її виборі.

Перше і головне: одяг повинен бути переважно з синтетичних матеріалів, ніж з натуральних. Для багатьох це буде відкриттям: не дивлячись на те, що натуральні тканини не електризуються і приємні для тіла, вони мають ряд мінусів: натуральні тканини «не дихають» і повільніше вбирають вологу, і при занятті спортом ти ризикуєш переохолоджуватися - волога перестане випаровуватися, і ти почнеш «остигати». Крім того, натуральні тканини легше мнуть, рвуться, вицвітають і втрачають форму, а це ніяк неприйнятно для занять спортом. Це врахували і виробники модного спортивного одягу.
Сьогодні навіть в одяг ліній з натуральних тканин додають не меншого 10% лайкри, щоб уникнути вищезазначених небажаних наслідків.

.

Синтетика - «королева» в світі спорту. Її купують як професійні спортсмени, так любителі і просто модниці. Проте синтетика ділиться на декілька категорій залежно від типу твоїх тренувань. Любителькам аеробіки підійдуть матеріали, не проникні повітря: у них, за рахунок «ефекту обгортання», ти посилено починаєш худнути. «Дихаючі» ж тканини підійдуть тобі при активних заняттях спортом, наприклад, танцями, скелелазінням, зимовими видами спорту. Це необхідна умова, оскільки якщо одяг вбиратиме вологу, ти ризикуєш переохолоджуватися.

Що ж до матеріалів, на сьогоднішній день поліестер користується найбільшою популярністю. Ще б! З практичної точки зору, його можна знайти у всіх спортивних магазинах, він має розумну ціну і відрізняється якістю. Такий одяг стійкий до шкарпетці, здатна пережити безліч прань, її не потрібно гладити, вона добре випаровує вологу, та і сама швидко сохне. Крім того, вона м'яка, приємна на дотик і не колеться, на відміну від натуральних тканин. Будь упевнена - одяг з поліестера прослужить тобі багатьох років.

По-друге, одяг для фітнеса небагато відрізняється від звичайного одягу. Хоча з часом грань відмінностей практично стерлася, все ж таки ти повинна знати, що звичайне це одяг, що легко тягнеться або вільна. Шви повинні бути міцними, у жодному випадку не повинні стирчати ніякі ниточки або затягування, інакше новий спортивний предмет гардероба накаже довго жити... Також предпочтітельней, якщо шви виходять назовні, оскільки якщо вони заховані всередину, вони можуть натерти або викликати роздратування при активному занятті фітнесом.

По-третє, оскільки спортивний одяг дуже модний і її можна знайти не тільки в спортивних магазинах, але також в бутіках і звичайних модних магазинах, слід пам'ятати, що не всякий одяг, який виглядає спортивним, є таким! У звичайних магазинах, найскоріше, ти не знайдеш якісного спортивного одягу. Там асортимент орієнтований на модного споживача і лише імітує спортивний одяг. Тому пам'ятай: щоб купити справжній одяг для занять спортом, а не її імітацію, слід відправлятися тільки в спеціалізований спортивний магазин. До того ж консультанти таких магазинів допоможуть визначитися з вибором і підкажуть, що найбільш підходить з погляду спорту, а не моди.

.

І, по-четверте, пам'ятай, що з якої б тканини не був одяг для фітнеса - натуральною або синтетики - її потрібно стирати. І бажано після кожного тренування. Тому при виборі одягу для фітнеса розцінюй цей критерій, як один з найважливіших. Запитай у продавця-консультанта, скільки прань може винести та або інша річ без зміни форми, при якій температурі її бажано стирати (це повинно бути написано на лейбле) і скільки відсотків поліестера міститься в цій речі (він найменше схильний до деформації при пранні).

Не забувай: «Комфорт над усе». Якщо річ супермодна, але в ній ти відчуваєш себе некомфортно, означає «не це твоє», і якою б стильною вона не була, при носінні ти випробовуватимеш тільки незручності. Тому, якщо ти сумніваєшся, яку річ для занять фітнесом купити - модну або ж комфортну, вибирай комфортну, і фітнес доставлятиме тобі тільки задоволення!

21 березня 15:17

Джерело: obozrevatel.com

Статті по темі


0 Відгуків на “Одяг для фітнеса необхідність або дань моді”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук