Спортивний одяг для йоги танців фітнеса

Спортивний одяг для йоги, танців, фітнеса

DANSKIN - це одна з перших в світі фірм, яка почала займатися дизайном і виробництвом спортивного одягу для жінок. Компанія DANSKIN, INC. була створена в 1882 році і є найбільшим виробником спортивного одягу для фітнеса, аеробіки, шейпінгу, а також для танців, балету, йоги і одягу для фігурного катання. Заснована в Нью-Йорку, як маленьке сімейне підприємство, що проводить одяг для танців і балету, DANSKIN винайшла трикотажні колготки і купальники, і створила як танцювальний стандарт колготи в сітку під торговою маркою "Netskin".
З часом діяльність фірми розширилася, і фірма почала займатися дизайном і виробництвом спортивного одягу. В даний час цей напрям є таким, що веде.

Понад 90% продукції компанії DANSKIN, INC. проводиться в США на власних підприємствах компанії, що є заставою її високої якості і гарантує відмінні споживчі властивості.
Концепція компанії Данськін - ніколи не знижувати стандартів відносне дизайну, функціональності і якості і завжди пропонувати своїм покупцям тільки найкраще.
Завдяки високій якості і комфорту спортивний одяг під торговою маркою DANSKIN завоювала широку популярність, як в США, так і в Європі. З 1995 року фірма DANSKIN представлена в Росії ексклюзивним дістрібьютером ЗАТ "МІСТ" .
Асортимент продукції компанії DANSKIN, INC. включає великий вибір одягу для занять йогою, танцем, фігурним катанням, аеробікою, шейпінгом і просто спортом для дітей і жінок різних вікових груп. Спортивний одяг DANSKIN розробляється і створюється, зважаючи на особливості жіночої будови. Унікальність DANSKIN полягає в тому, що компанія починає виробництво одягу зсередини, починаючи з контурів тіла, і створює одяг, який дихає, дозволяє вільно рухатися і при цьому забезпечує необхідний захист.
Завдяки використанню технологічно просунутих матеріалів, таких як Dry Zone, Supplex, і O2 Performance (унікальне поєднання CoolMax і бавовни) фірма DANSKIN добилася відмінних результатів по повітропроникності і виведенню вологи.
DANSKIN є синонімом якості, комфорту, новаторства, жіночності і моди. Гармонійні колірні рішення дозволяють використовувати спортивний одяг DANSKIN не тільки для балету, фітнеса, фігурного катання, аеробіки, але і для повсякденного життя. Поєднання жіночного стилю і кращих матеріалів робить спортивний одяг DANSKIN унікальною у своєму роді. Сьогодні бренд розвивається по концепцією DANSKIN - Одяг для Життя.
Колекція DANSKIN ділиться на чотири напрями.
- Одяг для танців і балету
- Спортивний одяг, одяг для фітнеса
- Повсякденний одяг
- Одяг для йоги
Колекції одягу оновлюються чотири рази на рік, окремо випускаються колекції: Spring, Summer, Fall, Holiday. Компанією проводяться також спортивні колготки під торговою маркою DANSKIN .


Джерело: danskin-moct.ru

Статті по темі


0 Відгуків на “Спортивний одяг для йоги танців фітнеса”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук