Одяг для фітнеса і відпочинку торгової марки Belussy

Ми раді вітати Вас на нашому сайті, поява якого допоможе Вам дізнатися про одяг для спорту під торговою маркою BELUSSY багато нового і цікавого.

Торгова марка BELUSSY представлена в Росії більше трьох років і завоювала вже велику кількість поклонників модного спортивного одягу .

В кожній новій колекції модного, яскравого одягу для фінтеса BELUSSY знаходять віддзеркалення всі світові тенденції і колорістічеськіє прогнози.

Фітнес одяг торгової марки BELUSSY (виробництво Росія - Угорщині) виготовляється відповідно до високих європейських стандартів.

Якщо Ви ходите в клуб або займаєтеся фітнесом, шейпінгом, аеробікою удома (а може, тільки збираєтеся почати), то вже знаєте, що для досягнення кращих результатів тренуватися треба в спеціальній спортивному одягу - якісною, максимально зручною і звичайно красивою. Ми Вам можемо це запропонувати: спортивний одяг , одяг для аеробіки, шейпінгу , модну жіночий спортивний одяг і спортивний одяг великих розмірів .

Одяг для шейпінгу, аеробіки, фітнеса (тканина)

Як і всі провідні виробники одягу для спорту і відпочинку, виробник BELUSSY приділяє величезну увагу тканинам. У цьому немає нічого дивовижного: від якості матеріалу залежить не тільки зовнішній вигляд і довговічність спортивного одягу , але і те, наскільки комфортно відчуватиме себе людина під час тренування. Останнім часом з'явилися матеріали із справді унікальними характеристиками, що дозволяє створювати дуже зручний і комфортний одяг для шейпінгу, аеробіки, фітнесу .

Спортивний одяг, фітнес одяг (матеріал - FreshTex-Fibre)

Основна частина одягу для спорту BELUSSY виготовляється з унікального дихаючого матеріалу - FreshTex-Fibre. Будучи повністю синтетичним, FreshTex-Fibre геть позбавлений мінусів матеріалів з натуральних волокон, які швидко деформуються і втрачають первинний колір, FreshTex-Fibre є плюсом при продажі спортивного одягу .
Мікроструктура тканини FreshTex-Fibre, така, що на 1 см нитки доводиться 480 мікропор. Саме ця характеристика є основоположною для тканини FreshTex-Fibre, який володіє м'якістю, влагопоглощенієм і аеровентиляцією бавовни, але при використанні не втрачає первинну форму і колір; волога, що виводиться з поверхні тіла на поверхню тканини не утворює вологих плям. Бактерії на такій тканині не живуть, та і грязь до її волокон практично не прилипає.
Cпортивная одяг для фітнеса, шейпінгу, аеробіки , а так само жіночий спортивний одяг з подібної тканини дозволить Вам зробити ваші заняття комфортнішими.
При цьому матеріал FreshTex-Fibre дуже швидко сохне, оскільки мікропори мають чималий розмір і вода в них довго не затримується. До того ж могутнє переплетення з великою кількістю повітря в тканини - прекрасний ізолятор. Крім того, FreshTex-Fibre має антибактеріальну і антистатичну обробку, що дозволяє носити одяг для фітнеса і спорту BELUSSY навіть людям з підвищеною чутливістю шкіри.
В результаті досліджень було встановлено, що алергічна реакція у більшості схильних до цього людей виникає унаслідок того, що волога, виступаюча на поверхні тіла в тій чи іншій мірі залежно від рівня навантаження на організм, містить безліч мікроелементів, велику частину яких складає сіль. Волога випаровується, а кристали соли і інших мікроелементів скупчуються на поверхні тканини спортивного одягу і починають дратувати шкіру людини.

.

Жіночий спортивний одяг. Cпортивная одяг великих розмірів.

Тканина FreshTex-Fibre дозволяє уникнути роздратування за рахунок тих же 480-ти мікропор, одна частина яких збирає всі мікроелементи всередину тканини фітнес одежи , не залишаючи нічого на поверхні, інші ж доставляють повітря до тіла.
Фитнес-тренери, що отримали для опробациі спортивний одяг торгової марки BELUSSY позитивно відзивалися про неї і рекомендують, займатися в ній: спортом, фітнесом, аеробікою, шейпінгом, .

З весни 2005 року в колекції виділений напрям - для повних пані, тобто жіночий спортивний одяг великих розмірів (розміри з 50-го по 56) - ми займаємося продажем подібного спортивного одягу оптом вже зараз, а до нового сезону 2006 року готується чоловіча колекція.

два-три кожного місяця в колекції жіночої спортивного одягу , а так само в інших напрямах наприклад спортивного одягу великих розмірів BELUSSY з'являються новинки - новий колір або модель.

В Росії, як і у всьому цивілізованому світі, вже стало модно вести здоровий спосіб життя. Сучасний одяг для фітнесу BELUSSY - що не утрудняє рухів, приємна на дотик, така, що підкреслює достоїнства фігури і що приховує недоліки - допоможе Вам на шляху підкорення олімпійських вершин, зарядить енергією і підніме настрій.

Продаж спортивного одягу. Спортивний одяг опт.

Наша компанія не дарма працює під девізом: BELUSSY- WELLNESS STYLE.
У російській мові слову wellness важко підібрати точне визначення. Батьки-засновники, американці, подразумевают під ним гармонію душі, тіла і розуму, що ви можете досягти займаючись спортом в фітнес одягу від Belussy.

Кожна річ підпорядкована цілі “непорушення” гармонії і допомога в досягненні гармонії душі, тіла і розуму кожної людини.

Джерело: belussy.ru

Статті по темі


0 Відгуків на “Одяг для фітнеса і відпочинку торгової марки Belussy”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук