Випуск спортивного одягу компанією Dilemma

Фірма була установлена в 1984году і зайняла помітне місце на угорському ринку виробників купальних костюмів. У 1998 році після оцінки можливостей на вітчизняному ринку фірма змінила свій профіль.

Під новою назвою «DILEMMA» компанія реалізує спортивний одяг і одяг для фітнеса, що стала особливо популярною за кордоном, завойовувала все нових покупців в країнах СНД, Південно-східної Азії, Австралії і Західній Європі.

Можна з гордістю заявити, що фірма займає провідне місце серед конкурентів на ринку завдяки особливій увазі, вибору тканин і аксесуарів, що приділяється.

Компанія купує тканини виключно у французьких і італійських виробників, при цьому високу якість гарантує марка Meryl microfibre.

Meryl Actisystem - це прекрасна фібра для спортивного одягу, як би що таїть в собі жадаю активного способу життя. Поверхня тканини виключно приємна при зіткненні з шкірою, вона забезпечує найвищий рівень комфорту, що відчувається.

Meryl відмінно вбирає вологу. Ці тканини створюють рівновагу між вологістю навколишнього середовища і вологістю тіла. Швидкість, з якою висихає тканина, справді дивовижна і унікальна. Крім того тканини Meryl надзвичайно легкі і гарантують комфорт при заняттях спортом і в повсякденному житті.

Весь спектр виробництва здійснюється на швейній фабриці компанії, завдяки чому проводиться постійний контроль над якістю продукції, що випускається, а в політиці компанії цей аспект вважається головним.

В нових колекціях «DILEMMA» всього більшого значення набуває так званий одяг «outdoor» - одяг для проведення дозвілля просто неба, що вимагає нових функціональних тканин. У нашому асортименті ви знайдете повітронепроникні і водонепронепроніцаємиє куртки, комплекти, що захищають від вітру.

Проектування, моделювання і виробництво знаходиться в руках динамічно працюючих сотруников нашої фірми, завжди готових задовольнити потреби покупців.

Найближчим часом починається проект по виробництву лінії чоловічого одягу «Man in Dilemma».

Компанія «DILEMMA» прагне підкреслити жіночність, привабливі форми людського тіла, а також створити своєрідний стиль, що подолала межі спортивного одягу. Фасони одягу для фітнеса і відпочинку характеризуються простими витонченими лініями криючи, що враховують особливості тканини.

В результаті потреб, що з'явилися, буде створена нова група продукції «Seniour», зручна для представників більш старшого покоління під час занять стречингом і видами релаксацій спорту.


Про компанію Magistral-Young Ltd

Колекція купальників Magistral налічує більше 100 моделей, які створювалися для жінок, які стежать за модою і вважають за краще носити якісний купальник. І тому колекція купальників Магістраль виконана на основі світових тенденцій в моді на bikini. Навіть найвимогливіша жінка знайде в колекції Magistral саме свій купальник. У купальнику від відомої європейської торгової марки Magistral жінка буде завжди в центрі уваги у чоловіків, завдяки своїй природній жіночності і неповторності. Моделі купальників хвилюють, завжди відповідають високій моді, виконані з сучасних і якісних тканин.

Компанія Magistral-Young Ltd проводить ексклюзивні купальники для жінок, власного дизайну. Компанія була заснована в Угорщині в 1992 році приватними особами на основі успішного і процвітаючого сімейного підприємства. Завдяки професійному досвіду, накопиченому протягом декількох років у виробництві купальників, компанія Magistral успішно працює на міжнародному ринку вже більше 15 років.

Основне завдання компанії Magistral-Young Ltd - забезпечити вимогливих покупців - дівчат і жінок у віці від 15 до 45 років модними купальниками високої якості. Щоб задовольнити попит, що росте, на якісні і модні купальники, необхідно стежити за модою і використовувати тільки кращі тканини. Тому в компанії Magistral працюють професійні дизайнери високого рівня, а колекції Magistral виконані з ексклюзивних тканин виробництва Іспанії і Італії. Деякі купальники Magistral прикрашені Swarovski crystal.

Отримати оптовий прайс-лист і повний каталог .


Джерело: dilemma.ru

Статті по темі


0 Відгуків на “Випуск спортивного одягу компанією Dilemma”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук