Колекція SOLO купальники і одяг для фітнеса

Мейнстрім літнього сезону - легкий і комфортний одяг. Яскраве сонце і тепле повітря спонукають нас до активного способу життя, будь то поїздки на дачу, заняття спортом, походи на природу або відпочинок на пляжі. У такі моменти зручність і комфортність одягу стають особливо важливими. Разом з тим, за останній час мода на спорт, здоровий і активний спосіб життя, можна сказати, досягла свого апогею. І тому до такого одягу пред'являються тепер додаткові вимоги. Вона вже не може бути просто комфортною, а повинна бути ще і модною, незвичайною, такою, що привертає увагу. І бажано, прийнятною за ціною.

В контексті цієї ідеї, на ринку одягу для спорту і відпочинку виділяється марка Solo . Марка є щодо молодої, проте вона вже встигла зарекомендувати себе з самого кращого боку як в очах колег, так і в очах іноземних партнерів. Доказом тому є та, що пройшла на початку липня в готелі "Олімпік Пента Ренесанс" прес-конференція, присвячена початку співпраці мазкі SOLO і компанії INVISTA, світовим лідером у виробництві еластичних волокон і матеріалів, власником торгової марки LYCRA®.

Solo™ і Lycra®: союз моди і високих технологій

В лютому 2007 року компанія "Мануфактура Малюгина", власник мазкі Solo, перша серед російських виробників купальників і одягу для фітнеса, отримала офіційну ліцензію і сертифікат фірми INVISTA на використання фірмових ярликів LYCRA® на своїх виробах.

пан Олександр Малюгин

Пані Габріела Ерліх , керівник відділу маркетингу компанії INVISTA, що спеціально відвідала прес-конференцію в Москві, високо оцінила виняткову якість і передовий дизайн виробів SOLO™, нічим не поступливим західним аналогам. Коментуючи угоду з Invista, пан Олександр Малюгин , відзначив: "Це означає отримання нами доступу до новітніх технологій компанії INVISTA в області інноваційних волокон і матеріалів. Деякі з них, наприклад, унікальне волокно Xtra Life LYCRA®, що захищає вироби від руйнуючої дії сонця, хлора і морської води, з'являться в наших колекціях вже наступного року" .

Тим часом, цінність співпраці між "Мануфактурой Малюгина" і компанією Invista не тільки в обміні технологіями. Для нас, покупців одягу, набагато важливіше інше. Ярлики! Марка Solo має право використовувати ярлики LYCRA® на своїх виробах, інформуючи таким чином покупця про якість використаних матеріалів.

Для багатьох людей слово "лайкра" стало синонімом еластичної тканини. Користуючись цим, недобросовісні кампанії пишуть на етикетках по складу тканини - 100% lycra або 50% бавовна, 50% лайкра. Проте, Lycra® - це зареєстрований товарний знак, на використання якого компанія повинна отримати ліцензію. За відсутності ліцензії, а значить і самих волокон LYCRA у складі матеріалу, виробники, позначаючи розтяжність тканини, повинні писати слово "еластан". Тобто 50% бавовна, 50% еластан. За нелегальне використання бренду Lycra®, компанії піддаватимуться строгим штрафним санкціям.

Інша сторона виробів Solo, яку цінують покупці - це модний дизайн, посадка по фігурі і функціональність. У неформальній бесіді після прес-конференції пан Олександр Малюгин розповів, що часто в магазини приходять жінки з пошарпаним купальником в руках, купленим кілька років тому, і просять такий самий, оскільки купальники інших фірм не можуть дати такого ж відчуття комфорту і краси. Любов покупців - це дійсний критерій якості будь-якої продукції! І це особливо цінно, коли продукція проводиться в Росії.
Ми дійсно можемо робити хороші і сучасні речі! І тому, на всіх своїх виробах компанія "Мануфактура Малюгина" з гордістю пише "Зроблено в Росії".

.

Колекції SOLO™, весна-літо 2008

На зустрічі, присвяченій співпраці "Мануфактури Малюгина" і компанії INVISTA, були продемонстровані фрагменти колекцій купальників і одягу для фітнеса наступного сезону. Це 4 лінії фитнес-колекції - "Капітанова форма", "Джінс", "Амазонка", "Олімпійське золото" - і 7 ліній купальників - "Русалочка", "Капітанова дочка", "Золота лінія", "Джінс", "Амазонка", "Зірка сходу" і "Морський десант". У продаж ці моделі поступлять в лютому 2008 року.

Однією з найважливіших особливостей цих колекцій є популярна тенденція Mix&match (змішуй і комбінуй). Це означає, що моделі різних ліній чудово комбінуються один з одним і кожна купувальниця може знайти своє власне неповторне поєднання, що відповідає її стилю. Тим паче, що моделі Solo відрізняються широким розмірним поряд, відмінною посадкою по фігурі і прийнятною ціною!

"Капітанова дочка" . Лінія містить нестандартну модель - хітон. Характерні знімні бретелі, тонкі окантовки, що раніше не використалися в моделях. Тканини - горох, морський мотив. Кольори - чорний, червоний, білий.

"Капітанова форма" . У моделях використовується спортивна сітка, різні фактури, топ-плаття, регульовані бретелі, майки-поло. Вся колекція об'єднана діагональною смужкою. Кольори - чорний, червоний, білий. Обробка золотою фурнітурою.

"Золота лінія" . Вдохновленієм для дизайнерів лінії стало олімпійське золото. Тонкі завязки в моделях дозволяють регулювати трусики і ліфи. У моделях ліфів можлива зміна положення бретелей: X-образно, паралельно і на шиї. Колірна гамма - чорний, червоний, синій, тканини з еффктом матового золота.

"Олімпійське золото" . Широкі міцні бретелі, іммітация запаху на футболках, контрастні гумки, регулюючі об'єм, обробка золотим кантом. Колірна гамма - чорний, червоний, синій, тканини з ефектом матового золота, червоний і сірий із золотою смужкою. Обробка золотою фурнітурою.

"Зірка сходу" . Чисте золото в обробці, східно--візантійські мотиви. Нові моделі ліфів і плавок. Тканини з малюнком плям, укладених в орнамент, і напиленням золотих прожилків. Бретелі із золотим кільцем. Кольори - синий-бирюзовый-золото, белый-серый-золото.

"Морський десант" . Дизайнери асоціюють цю лінію з диким пляжем. Камуфляж, широкі бретелі, поясочки-набивання, асиметрія ліфа. Кольори - блакитний, рожевий, чорний.

"Джінс" . Молодіжна лінія, в двох колірних варіантах: алий-джінс і індіго-джінс. Ліфи на запах, іммітация застібок, об'єднання джинси з пляжними тенденціями.

"Русалочка" . Створення ефекту рукотворної роботи. Декоративні сітки, двошарові ліфи, плавки-трансформер, у яких пояс відвертається, роблячи лінію талії заниженою, шортіки з сітки. Кольори - рожевий, чорний, сливки.

"Амазонка" . У основі лежить стиль вінтаж, комбінування фактур. Лінія об'єднала в собі купальну групу з фитнес-моделями, виготовлена з полотна Sensitivе. Купальники: кольори - зелений, бірюзовий, чорний, забарвлення "анімал" з поєднанням всіх цих квітів. Фітнес: зелений, беж, коричневий.

Джерело: osinka.ru

Інші статті


0 Відгуків на “Колекція SOLO купальники і одяг для фітнеса”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук