Що таке фітнес


Одна моя знайома дуже любить словосполучення «креатівноє рішення». Чесно кажучи, вона сама не до кінця розуміє сенс вимовного, але звучить красиво. Однозначно! Є охочі посперечатися? Я так і знав. Втім, до чого це я? Ах, так! Крім словосполучення «креатівноє рішення», згадана вище леді, дуже любить слово «фітнес» і використовує його всюди. Оскільки від народження, є цікавою персоною, я вирішив з'ясувати, що ж таке фітнес насправді. Плоди мого «дослідження» лягли в основу цієї статті.
Багато хто вважає, що фітнес - це комплекс вправ для занять в тренажерному залі. Що насправді, не зовсім вірно. Слово "фітнес" дослівно переводиться як - «тримати тіло у формі». А для цього недостатньо тільки багатогодинних щоденних вправ в спортзалі. Перш за все, фітнес - це здорове живлення, догляд за собою, відпочинок і звичайно ж фізична активність.
Взагалі, існує маса міфів про фітнесе. Наприклад, популярна думка, що потрібно мало не ночувати в тренажерному залі і мучити себе голодовкою. Ну а якщо ви, не дай Бог, кинули займатися, то ваші м'язи тут же «переробляться» в жир. А тим часом, все не так страшно. Для того, щоб мати спортивну фігуру і привабливу зовнішність, цілком достатньо два-три 30-40 -минутных тренувань на тренажерах в тиждень. Що ж до дієти, то багато хто з нас до цих пір не може звикнутися з думкою, що дієта - це правильно організоване, збалансоване харчування, тільки і всього, а не ніяка голодовка.
Володіючи відповідними знаннями, можна організувати своє живлення так, що це буде і смачно і ситно, але в той же час не дозволить вам набирати зайву вагу. Більш того: час від часу ви можете дозволяти собі є все, що завгодно - від цього ви не розтовстієте. Ну і, звичайно ж, напрацьовані на тренуваннях м'язи ніколи не перетворяться на жир. Навіть якщо ви перестанете тренуватися, то поступово повернетеся до того типу складання, який у вас був спочатку: худорляві схуднуть, ну а схильні до облиште видужають.
Мабуть, найскладніше у фітнесе - це знайти на нього час. Насправді, як відшукати в добі місце для такого серйозного заняття як спорт? Ми обіцяємо собі, почати нове життя з найближчого понеділка. Але потім благе бажання мале -помалу сходить нанівець, і ми залишаємося з тим же вантажем зайвих кілограмів. Невже так буде все життя?
Взагалі-то справа тут зовсім не у відсутності вільного часу, а (чесно признаємося ) в нашій ліні і невмінні планувати свій життєвий графік. Адже саме по собі час на заняття спортом ні звідки не з'явиться. Його доведеться знаходити, а то і навмисно “створювати“, розсовуючи інші справи. Нижче слідує «10 перевірених рад» як вписати фітнес у ваш і без того переобтяжений спосіб життя.

Джерело: avedov.ru

Статті по темі


0 Відгуків на “Що таке фітнес”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук