Поняття фітнес

Поняття Фітнес є одним з складних, і в той же час простим в сучасному світі.

Фітнес - це краса і здоров'я, це сім'я і відпочинок, друзі і спілкування. Займаючись Фітнесом , Ви отримуєте радість і задоволення, Ви ведете активний спосіб життя сучасної людини XXI століття. Іншими словами, Фітнес - це гармонійне поєднання фізичних, ментальних і соціальних чинників.

Елементами Фітнеса є: правильне харчування і дихальна гімнастика, похід в лазню і рухомі ігри на свіжому повітрі, проста уранішня зарядка і пауерліфтинг, розпорядок дня і гарний настрій.

І повірте, команда персоналу спортивно-оздоровчого центру Zebra Fitness прагне щосили подарувати Вам відчуття свята, спілкування з друзями і задоволення від занять Фітнесом !!!

Якщо ж звернутися до наукових понять, то Фітнес - це здатність серця, кровоносних судин, легенів і м'язів працювати з максимальною ефективністю. Адже не секрет, що фізично підготовлена людина володіє міцним здоров'ям і вищим рівнем функціональних здібностей, що забезпечують високу якість життя і працездатність.

Виділяють П'ЯТЬ основних компонентів Фітнеса : Сила, Витривалість, навантаження (серцево-судинна витривалість) Аероба, Гнучкість, Правильне харчування (обмін речовин, склад тіла).

Фітнес - це м'язова сила, необхідна для нормальної життєдіяльності і можливість, що дає, навіть в похилому віці скакати від радості.
Фітнес - це серцево-судинна (кардио-респіраторна) витривалість, що розвивається при навантаженні аероба, здатність серця і легенів доставляти кисень і живильні речовини в м'язи і тканини.
Фітнес - це гнучкість суглобів, що грає важливу роль в попередженні травм і збереженні правильної постави.
Фітнес - це правильне харчування, обмін речовин і склад тіла: співвідношення чистої маси тіла (м'язи, кости, шкіра, нервові тканини, кров, органи) і жиру тіла (життєво необхідний жир і накопичений).
І звичайно ж ФІТНЕС - це тренажерний зал, сауна і лазня, програми аеробів і танець живота, бокс і йога, все що дарує Вам коханий Фітнес Клуб!!!

Джерело: zebrafitness.ru

Статті по темі


0 Відгуків на “Поняття фітнес”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук