Фітнес-словничок

Латіна - запальне заняття, що поєднує в собі рухи з самих різних латиноамериканських танців : самби, меренги, сальси і багато інших. Спеціально для тих, хто мріє про бразильські пристрасті і спокусливі стегна.

Танцювальні уроки : протягом години ви під керівництвом інструктора розучуєте композицію, яку у фіналі гордо виконуєте під красиву музику.
Хип-хоп - стилізовані “вуличні” танці. Рівномірно навантажують всі м'язи, розвивають гнучкість і рівновагу і дуже розкріпачують.

Рівер-денс - танцювальний урок на основі традиційних ірландських танців. Розвине відчуття ритму і зробить ваші ніжки стрункими і витонченими.

Латіна - запальне заняття, що поєднує в собі рухи з самих різних латиноамериканських танців: самби, меренги, сальси і багато інших. Спеціально для тих, хто мріє про бразильські пристрасті і спокусливі стегна.

Боди-балет - урок на основі рухів класичного балету з використанням верстата. Розвиває царствену поставу і ходу, що летить.

Джаз-модерн - сучасні танцювальні композиції з елементами класики. Для пристрасної і романтичної натури.

Танець живота, belly-dance - поєднання східних традицій, м'яких рухів і ритмічної музики. Робить талію тонкою, рухи - що хвилюють, а тіло - гнучким і сексуальним.

Кардіоуроки: протягом всього заняття ви поступово розучуєте композицію з різних кроків і рухів. Кардіоуроки розвивають витривалість і сприяють процесу жіросжіганія.

А-інтро - урок для початківців. На цьому занятті ви зможете розібратися в особливостях базових кроків.

Low Impact - інтенсивна “крокова” аеробіка без прижкових елементів. Відмінний засіб для стрімкого спалювання калорій.

Hi-Low - поєднання кроків і стрибків. Дуже інтенсивний урок для найвитриваліших.

Степ - заняття з використанням спеціальної невисокої платформи. Допомагає спалювати жировий прошарок і укріплює м'язи ніг.

Слайд - тренування на спеціальному ковзаючому килимку. Відмінний засіб для боротьби з галіфе і складочками на талії.

Сайклінг - суперінтенсивна гонка на спеціальних велотренажерах. У скаженому вогні змагання калорії згорають з космічною швидкістю.

Трекинг - забіг на біговій доріжці “по перетнутій місцевості” під керівництвом досвідченого інструктора. Зовсім не нудно і дуже корисно для фігури.

Якщо ви енергійні і активні, то вам припадуть до душі запальний танок.

Для тих, хто прагне до спокою, більше підійдуть йога і балет.

Джерело: fitnes-krasota.org.ua

Інші статті


0 Відгуків на “Фітнес-словничок”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук