Фітнес для жінок ради зірок

Такі учасниці турніру «Фітнес - Олімпія», і якщо ви, дівчата, хочете стати схожими на них, прислухайтеся до їх рад.

Пенні Прайс

Всі ми хочемо добитися успіху якнайскоріше, але не слід забувати, що добитися бажаного результату в будь-якій справі можна тільки шляхом копіткої праці. І вдосконалення тіла - не виключення.

Зазвичай дівчата починають відчувати, що їх м'язи наливаються силою, вже після двох тижнів занять, але не менше місяця повинно пройти, перш ніж це стане помітно таким, що оточує.

Проте тренування - це лише одна з складових фітнеса. Якщо не дотримувати дієту, то ніякі тренування не допоможуть позбавитися від жирових відкладень. Досягти поставленої мети можна лише поєднуючи тренування з правильно підібраною дієтою. В цьому випадку жир спочатку сходить досить швидко, але потім цей процес сповільнюється. Проте можна відмітити, як поступово ущільнюються і стають опуклими біцепси, а потім зміцнюється верхній відділ черевного преса, звідки жир сходить швидше, ніж з ніжнего.

Іншими словами рецепт досягнення довершених форм тіла простий: це тренування з тими, що невеликими обтяжили і великим числом повторень, заняття аеробів - такі, як біг, їзда на велосипеді і велотренажер, а також добре продумана дієта.

Моніка Брандт

Я раджу дівчатам займатися з тими, що гранично легкими обтяжили і робити максимальне число повторень. Відпочинок між сетами повинен бути мінімальним - не більше п'ятнадцяти секунд.

Тренування нижньої частини тіла новачкам краще всього проводити чотири рази в тиждень, роблячи на кожну вправу по три сети. Чим більше ваша надмірна вага, тим більшим повинно бути і число повторень. Орієнтовна цифра - близько 30, але у кожному конкретному випадку слід підбирати число повторень індивідуально.

Якщо ж у вас немає надмірної ваги, то вам слід робити максимум 15 повторень.

Для поліпшення форми сідниць сама краща вправа - це випади. А м'язи внутрішньої сторони стегна краще всього тренувати на тренажерах. При цьому якщо зводити стегна зусиллям колін, то ефект вищий, ніж якщо робити це за допомогою кісточок.

Для м'язів зовнішньої сторони стегна найбільш ефективна вправа - це підйоми ніг з положення лежачи на боці.

Підйоми колін з положення головою вниз на похилій дошці сприяють посиленню м'язів нижньої частини преса, а жим донизу на блоці корисний для трицепсів.

Деббі Крак

Приступаючи до занять фітнесом, дівчата, як правило, зовсім не хочуть перетворитися на мужоподібних накачаних культуристок. Перед ними коштує завдання накачати м'язи без збитку для жіночності. Тому я не раджу своїм ученицям захоплюватися пауерліфтингом і важкою атлетикою.

Довершені форми жіночого тіла припускають плавні лінії, і для досягнення потрібного ефекту, на мій погляд, більше підходять тренування не з штангою, а з гантелями.

Деякі дівчата з метою зміцнення м'язів грудей роблять жим штанги лежачи, але я вважаю це недоцільним. Набагато корисно жим і розведення рук з гантелями в положенні лежачи (як правило, на лаві - похилою або горизонтальною).

Для розробки м'язів спини найбільш корисний жим блоку донизу. Цю вправу забезпечує кращий контроль над тим, що обтяжило, і воно безпечніше, ніж, наприклад, підтягання.

При роботі над плечима не варто сподіватися на жим із-за голови, тим більше з важкою вагою. Набагато більший ефект можна отримати за допомогою підйому гантелей через сторони або невеликих обтяжили на блоках.

Що стосується литок і стегон, то тим, для кого дорогі плавні лінії ніг, не слід займатися присіданнями з тим, що обтяжило. Набагато корисно будуть розгинання ніг і випади.

Джерело: muscletalk.ru

Статті по темі


0 Відгуків на “Фітнес для жінок ради зірок”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук