Йога-терапія

На той час, коли у людини дозріває мотивація до початку практики, він, як правило, в якомусь сенсі вже наполовину мертвий. Тіло під впливом накопиченого шлакового баласту (макарони із смаженою ковбасою з дитинства - багатьом знайомо, правда?), під впливом хвороб і екології навколишнього світу встигло накопичити достатньо багато «зламів» в структурі кліток, органів і тканин. Сюди ж можна додати той «стартовий», первинний рівень енергії і її якість, з якою людина прийшла в цей світ. У більшості з нас батьки знали про елементарні основи здорового способу життя практично стільки ж, скільки та всі інші - тобто зовсім нічого і жили і зачинали дітей як доведеться.
Відповідно, і складається більшості з нас вже у момент народження залишало бажати багато кращого.
Коли людина в такому стані починає ПРОСТО практикувати, то весь ефект практики зводиться просто до компенсації порушень, що розвиваються, в організмі. Виходить, що накопичення потенціалу розвитку немає, але немає і такого стрімкого руйнування, що теж, саме по собі, непогано.
По суті, практично єдиним і найбільш доступним засобом до радикальної зміни цієї ситуації є зміна режиму і характеру живлення. Ми не можемо істотно змінити якість повітря, яким ми дихаємо, але абсолютно реально змінити те, з чого з часом будується наше тіло - характер живлення. Прийнято вважати, що за 7 років повністю заміщається молекулярна структура тіла: старі з'єднання йдуть, їм на зміну приходять нові. Тому за умови правильного харчування абсолютно реально повністю змінити якісний склад свого організму.
І вся подальша практика була розрахована на очищений організм, що знаходиться в стані повного балансу. У будь-яких інших умовах, в будь-яких інших, відмінних від оптимального стану, людських тілах, практика йоги дасть результати, які важко прогнозувати і які абсолютно не передбачалися творцями цієї техніки.
Наш мотосалон приймає замовлення на мотоцикли Yamaha, скутери і човнові мотори. Мотосалон Нахімовський 32 має сертіфекат ділера. Службовці відділу продажів і центру обслуговування відрізняються чудовою підготовкою. Наш мотосалон регулярно організовує тест-драйви. Пропонуються як нова техніка, так і техніка з пробігом
Агентство нерухомості «Житлова стратегія» пропонує повний спектр послуг в області купівлі-продажу і супроводу операцій з нерухомістю. З нами Ви зможете легко купити квартиру на прекрасних умовах взаємовигідної співпраці.

Джерело: yoga-kharkov.com.ua

Статті по темі


0 Відгуків на “Йога-терапія”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук