Йога для вагітних

Очевидно, що навіть під час вагітності жінка хоче залишатися привабливою, але період виношування малюка завжди протікає по-різному, залежно від індивідуальних особливостей кожної мами. Як добре виглядати і відчувати себе майбутнім мамам підкаже йога. Не потрібно розуміти вагітність невірно. Це зовсім не 9 місяців ув'язнення і стриманості, і в силах будь-який з нас вплинути як на процес виношування, так і самого народження дитини, залишаючись при цьому активною і бадьорою.

Йога для вагітних - це справді знахідка для майбутніх мам. Уміння розслаблятися, правильно дихати, контролювати свій стан і емоції, а головне, полегшити пологи, це той мінімум, який ви зможете черпнути із спеціального курсу йоги для вагітних.

Пункт 1: дихальні вправи.

Вправи, що дозволяють мамі заспокоїтися, уберегти себе від слабкості пологової діяльності, а дитини - від браку повітря.

Дихальні вправи забезпечують матір і дитину енергією і киснем.

Пункт 2: розслаблення.

Уміння розслабитися між сутичками допоможе породіллі відпочити і настроїтися на контакт з своєю дитиною. Особливо актуальним це стає в період збільшення тривалості і частоти сутичок.

Пункт 3: стимуляція кровообігу.

Нормальна циркуляція крові стимулюється спеціальними вправами, під час яких розминаються і розтягуються ноги, ступні і пальці. Це допомагає запобігти судомі і варикозному розширенню вен на ногах під час вагітності.

Пункт 4: робота з хребтом.

В період вагітності хребет жінки несе подвійне навантаження. Робота з ним - вправи на прогинання, нахили, місток і подібні, сприяють відновленню правильного положення хребців і зміцненню м'язів спини.

Пункт 5: розтяжка.

Комплекс вправ на розтяжку допомагає підготувати мышечно-зв'язковий апарат промежини до виконання родових функцій.

В комплекс для вагітних входять і інші спеціальні вправи, сприяючі ухваленню плодом правильного положення в утробі матері, прискоренню пологової діяльності і що благотворно впливають на родові шляхи, посилення лактації у тих, що годують.

Пам'ятаєте про те, що йога - це особливе світосприймання, тобто сприйняття миру з погляду добра, спокою і позитивних емоцій, що має особливу цінність для вагітних.

Джерело: darshana.ru

Статті по темі


0 Відгуків на “Йога для вагітних”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук