Йога для дітей

Прийнято говорити, що діти - наше майбутнє, але ця прописна істина нерідко розуміється якось однобоко. Благо, якщо дорослі усвідомлюють те, що це майбутнє безпосередньо залежить від їх вкладень. Займаючись здоров'ям, розвитком і вихованням своєї дитини, ми і формуємо його подальше життя. Така "робота на перспективу" неодмінно винагороджує батьків за час і увагу, присвячену дітям.

Дитяча йога - один з якнайкращих способів турботи про свою дитину. Йога для дітей - це не релігія, це добре продумана система зміцнення молодого організму, заснована на багаторічній практиці. Здоров'я, бадьорість, уміння зосередитися, фізичний розвиток і гарний настрій вашого малюка - ось основні плюси таких занять.

Займаючись йогою з дошкільного віку, дитина непомітно для себе отримує хорошу підмогу до дитячого саду і майбутнього навчання в школі. Дивлячись на йогу з погляду спорту і фізичної культури, можна з упевненістю сказати, що ваша дитина матиме не тільки хорошу поставу, гнучкість і задовольняти потребу організму, що росте, в русі, але і виховувати в собі справжній спортивний дух і психологічну стійкість. А посидючість і упевненість в своїх силах, безумовно, допоможуть йому не тільки в школі, але і в житті.

Будь-який батько знає, як непросто "переупряміть свого малюка" якщо той чогось не хоче. Уміння зацікавити - одна з головних вимог, які пред'являє до себе інструктор по дитячій йогі. Робота з дітьми може проходити як у вигляді групових, так і персональних занять. Ігрова форма таких тренінгів дозволяє не тільки захопити дитину, але і розвеселити, підняти його настрій.

Неспокій, властивий всім мамам і татам, слід перенаправити на своєчасний прихід на заняття, а віддавши дитину під нагляд тренера, можна спокійно зайнятися собою або своїми справами. Заняття по дитячій йогі побудовані на основі спеціальних програм і методик, зокрема педагогічною, такою, що припускає правильне спілкування і поводження з дітьми конкретної вікової групи з урахуванням індивідуальних особливостей кожної дитини.

Джерело: darshana.ru

Статті по темі


0 Відгуків на “Йога для дітей”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук