Йога для особи

Краса. Ще не народилася така жінка, з вуст якої це слово не злетіло б декілька тисяч разів впродовж всього життя. І ось що при цьому цікаво: не дивлячись на те, що смаки у всіх жінок разниє, уявлення про красу, як правило, не дуже різняться. Ви не замислювалися, чому?
Мабуть, це все-таки відбувається тому, що спочатку, з самого свого народження кожна людина, немов музичний інструмент, настроєна природою на певну хвилю, завдяки якій він абсолютно неусвідомлено сприймає позитивно все те, що виглядає природно і гармонійно з погляду природних законів, і негативно - те, що всьому цьому суперечить.
Напевно, інакше і не може бути: адже кожна жива істота, а жінка особливо, являє собою дійсного дитяти природи, а це означає, що йому повинно бути корисне і властиве все природне і гармонійне, а інше - чужо. І це торкається абсолютно всього: починаючи з «другої шкіри» людини, тобто одяг, і закінчуючи його живленням і гімнастикою.
Про останню, власне, і піде мова.

І ця гімнастика - йога. Її вправи поєднують в собі елементи дихальної гімнастики і розслаблення і при цьому не вимагають присутності ні тренажерів, ні яких-небудь інших пристосувань. Так само як і матеріальних витрат. Зате вони нормалізують кровообіг, омолоджують організм і, що важливо, приводять в повний порядок неабияк розхитану нервову систему. Причому, навіть в тому випадку, якщо зарядці-йогі піддається не весь організм в цілому, а одне тільки особа. Тобто, саме та частина жіночого тіла, яка служить основною «візитною карткою» будь-якої персони, а значить, не має права не відповідати.
Тому, поки не пізно, давайте поставимо перед собою дзеркало і приступимо до гімнастики: почнемо будувати гримаси йоги.
Для цього спочатку складемо губи і витягнемо їх вперед, причому якнайдалі: замремо в позі мавпячого поцілунку, а потім розслабимося. Повторимо перше кривляння, як і всі інші, мінімум 10 разів. А потім почнемо губи не витягати, а закочувати їх всередину і стискати, знов завмираючи при цьому на якийсь час і розслабляючись.
Те ж саме рекомендується виконати і з підборіддям: витягування його вперед і рух їм управо-вліво укріплює м'язи шиї, і саме підборіддя позбавляє від появи його двійника.
Щоб не відвиснули завчасно щоки: уявити, що у вас за щокою - жуйка, ну або просто повітряна кулька, якщо образ корови не до душі. І після цього почати уявний вміст рота катати то під щоки, то під губи. До тих самих пір, поки і по тих, і по інших не розіллється приємне тепло.
Трапилося - тоді починайте якнайширше відкривати рот, завмираючи в такій позі і розслабляючись по черзі, прагнучи «позіхати» на вдих, а розслабляти м'язи - на видих.
Наприкінці не гріх з самою собою і пококетувати, підморгуючи зображенню в дзеркалі то правим, то лівим оком по черзі. Але не закриваючи при цьому око, а просто напружуючи їх м'язи і завмираючи на декілька секунд, а потім розслабляючись.
Після якісно проведених метаморфоз всі м'язи особи повинні прийти в тонус, що не забариться з часом позначитися на кольорі особи і стані шкіри.
А для того, щоб процес перетворення на красуню прискорити, можна на додаток до щоденної зарядки поставити на видне місце улюблену фотографію: ту, на якій ви подобаєтеся самі собі. Систематичне її споглядання не тільки покращуватиме ваш настрій, але і допомагатиме максимально наблизити віддзеркалення в дзеркалі до того, що любиться на фотографії, бо йоги схильні (і небезпідставно) вважати, що всі наші думки - матеріальні. Тобто, якщо ми постійно про щось думаємо, уявляємо і мріємо, то наші думки неодмінно знайдуть плоть і звернуться в бажане - навіть якщо вони на перший погляд і здаються абсолютно неймовірними.

Джерело: all-fitness.ru

Інші статті


0 Відгуків на “Йога для особи”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук