Тантра йога

Це холістічеській підхід до пізнання загального з погляду індивідуального: вивчення макрокосмосу через вивчення мікрокосмосу. Тантра йога "настояна" на всіх науках - астрономії, астрології, нумерологиі, фізіогноміці, фізиці, хімії, алхімії, традиційній індійській медицині - для забезпечення практичної реалізації високої філософії в повсякденному житті. Замість того щоб розділяти різні області людських знань, Тантра Йога збирає їх разом.

Мета Тантра йоги

Розширити знання про всі стани свідомості, неспання, марення або сон. Для здійснення цього нам необхідне якесь депрограммірованіє або перепрограмування нашого людського комп'ютера. Наше народження у визначеному місці і часу дає нам нашу первинну програму, яка залежить від спадковості і навколишнього середовища. Якщо ми задоволені результатами і живемо без особливих проблем, тоді необхідності в змінах немає, але, переживаючи великі труднощі або починаючи шукати щось за межами нашої обмеженої програми, нам необхідний шлях її зміни.

Тантра йога пропонує методологію і інструменти для цієї роботи. Тантра йога учить нас розпізнавати різні чинники, що впливають на наші думки і відчуття, долати перешкоди на шляху до нашої еволюції, такі як байдужість, тваринна суть, егоїзм. Очищаючи наші думки і відчуття, шляхом цієї практики Тантра йоги, ми вчимося створювати світ, гармонію і порядок усередині нас самих.

Всесвіт

Продукт двох протилежностей: статичного принципу (відпочинок, влада, Шива) і динаміки (рух, енергія, сила, творчість, Шакті). Зовнішня частина всього - це креатівний аспект, а усередині кожної динамічної творчості поміщена статика. Гра Шакті не має ні почала, ні кінця. Шакті - божественна сила, що виявляється в знищенні демонічних сил і відновленні балансу (кожен бог в Індуїзмі володіє Шакті і без цієї енергії він безсилий). Вона невтомна, енергія рухається по кругу, чергуючи періоди руху і відпочинку.

Енергія зазнає багато змін, руйнується, а після самовосстанавліваєтся в період відпочинку. Цей процес нескінченний. Тантра Йога вірить, що поки цей феноменальний світ існує, існує і Мати Всесвіту, який творець, хранитель і руйнівник. Тому в Тантра йогі вона повинна бути шаноблива, як Божественне.

Тантра Йога стверджує, що бажання природні, і поки ми поміщені в своєму тілі, вони у нас будуть. Наші органи чуття - це вікна, через які до нас потрапляють бажання. Постійну наявність бажань будить (викликає) томління, прагнення і любов до об'єкту бажання. Велика частина наших бажань пов'язана з фізичним тілом і його комфортом. Люди стають рабинями своїх інстинктів, які формують нижчу частину особи, і роблять їх жертвами самоти, незадоволеності, самозакоханості і нещастя.

Тантра Йога пропонує практичні способи репрограммірованія свідомості і бажань. Шляхом фізичного і ритуального очищення, дихальних вправ (пранаям), споглядання, наочності, повторення мантр, Тантра Йога допомагає розкрити нашу божественну природу.

Джерело: darshana.ru

Інші статті


0 Відгуків на “Тантра йога”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук