Спортивне живлення для тих хто займається фітнесом

Спортивне живлення складається з комплексу харчових добавок, що володіють підвищеною живильною і біологічною цінністю, які виготовлені за допомогою високих технологій з натуральних продуктів харчування. Спортивне живлення володіє науково обгрунтованою підвищеною живильною ефективністю в порівнянні із звичайними продуктами здорової їжі. Спортивне живлення дозволяє спортсменові значно збільшити кількість живильних речовин, вітамінів, мінералів, мікроелементів і нутрієнтів, необхідних організму при заняттях різними видами спорту.

Різні продукти спортивного харчування служать різним цілям. Додаючи в раціон спортивне живлення, Ви можете безпечно для здоров'я досягати спортивних результатів набагато швидше і ефективніше. Спортивне живлення допоможе швидко набрати м'язову масу, збільшити силу, підвищити витривалість, скинути зайву вагу або отримати бажану красиву фігуру.

Основні продукти спортивного харчування:

  • протеїни
  • креатин
  • амінокислоти
  • карнітін
  • гейнери
  • жіросжігателі
  • вітамінно-мінеральні комплекси.

В першу чергу, спортивне живлення необхідне для спортсменів, що займаються бодібілдінгом, пауерліфтингом і фітнесом, також продукти спортивного харчування з успіхом використовуються професійними спортсменами в інших видах спорту.

Елітне спортивне живлення BSN

Новинки:


Cпециальный препарат Universal "Animal M-Stak" 41 пак
1230 р.

Протеїн Dymatize "Elite 12 Hours Protein" 2010 г
1420 р.

l-карнитин Оліфен "L-карнитин 1500мг" 20 амп.
860 р.

Протеїн Optimum "Pro Complex APS" 2090 г
1840 р.

Лідери продажів:


Протеїн Ultimate "ISO Sensation" 2027 г
2020 р.

L-карнитин Multipower "L-Carnitine Liquid Forte 1500 mg"
1090 р.

Гейнер BSN "True Mass" 2610 г;.
2100 р.

Гейнер Weider "Mega Mass 4000 New" 7000 р.
2650 р.

Спеціальний препарат MuscleTech "Anator-p70" 1500 г
2400 р.

Протеїн

Протеїн (від англ.- protein - білок) - добавка, що перебуває на 70 - 95 % з білка - найважливішого будівельного матеріалу для живлення і нарощування мускулатури. Залежно від натуральних джерел походження білків в продукті, виділяють сироватковий протеїн, молочний (казеїновий) протеїн, яєчний протеїн, соєвий протеїн, а також гидролізат молочної сироватки. Існують також протєїновиє ізоляти (ізольовані протеїни) - протеїни з найбільш високим вмістом білка.

Креатин

Креатин - з'єднання, що поповнює і накопичує запаси енергії в м'язах у вигляді креатинфосфату, розщеплювання якого приводить до утворення енергії в клітках м'язів. Великі запаси креатину в м'язах збільшують силові можливості, вибухову потужність м'язів, підвищують їх витривалість і збільшують інтенсивність тренувань. Помітно знижується час відновлення м'язів, що особливо важливе при заняттях бодібілдінгом, пауерліфтингом і іншими силовими видами спорту.

Амінокислоти

Амінокислоти - складові частини протеїну, його прості елементи. Амінокислоти незамінні після важкого фізичного навантаження - вони забезпечать швидке заповнення в м'язах витрачених ними живильних елементів. Амінокислоти поступають в м'язи набагато швидше, ніж відбувається засвоєння протєїнового коктейля, тому регулярному прийому амінокислот запобігає руйнування м'язів і робить їх міцними.

Карнітін

Карнітін (л-карнітін, l-карнитин - від англ. l-carnitine) - вітаміноподібна амінокислота, що забезпечує транспорт жирних кислот в м'язи для вироблення енергії. Карнітін перешкоджає утворенню нових жирових тканин, підвищує загальну витривалість при тривалих і інтенсивних навантаженнях, а також збільшує здатність до відновлення. Мінімальна доза карнітіна для спортсмена, що займається бодібілдінгом, складає від 3 г в добу, оптимальна - близько 8-12 р.

Гейнер

Гейнер - харчова добавка, що складається переважно з вуглеводів, і що при цьому також містить білок. Гейнер необхідний для тих, хто твердо вирішив набрати вагу або хоче швидко видужати, оскільки містить багато якісних вуглеводів, які є кращим паливом для фізичних навантажень в тренажерному залі, і білок (протеїн) - незамінний будівельний матеріал для зростання мускулатури і набору м'язової маси.

Жіросжігателі

Жіросжігателі (сжігателі жиру) - добавки, необхідні для тих, хто хоче скинути вагу, зробити м'язи рельєфними, отримати струнке тіло або схуднути. Більшість жіросжігателей активізують швидке розщеплювання жирових запасів і їх перетворення на енергію за допомогою механізму термогенеза (термогенного ефекту) - збільшуючи і прискорюючи витрату калорій одночасно підвищуючи енергетичні витрати. Також до складу жіросжігателей входять речовини, контролюючі апетит, речовини, що перешкоджають освіті і накопиченню жирових тканин, речовини, що оптимізують витрату запасів енергії.


Креатіновий комплекс SAN "V-12 Turbo" 625 р.
1,860.00руб.

Амінокислоти Twinlab "Amino Fuel" 150 таб
580.00руб.

Гейнер Weider "Mega Mass 4000 New" 7000 р.
2,650.00руб.

Спеціальний препарат MuscleTech "Leukic" 180 кап.
2,050.00руб.

Амінокислотний комплекс Weider "Amino Power Liquid" 1000 ml
990.00руб.

Спеціальний препарат BSN "Nitrix" 180 таб.(+ футболка)
1,400.00руб.

Сучасне спортивне живлення - це не тільки протеїни, амінокислоти, креатин, сжігателі жиру і вітамінні комплекси - але і спеціальні продукти, що володіють оригінальним складом і унікальними формулами, що приховують в собі результати цілих комплексів наукових досліджень. У магазині спортивного живлення «Мегасила» Ви можете купити креатин, глютамін, bcaa, амінокислоти, трібулус, екдістерон. і багато інших продуктів. У нас представлені розробки провідних західних виробників, багато хто з яких має в своєму розпорядженні власні науково-дослідні лабораторії. Це дозволяє їм систематічкські удосконалювати мир живлення для бодібілдінга і фітнеса все більш довершеними продуктами.

.

Слід пам'ятати, що головною і принциповою відмінністю спортивного живлення від допінга, анаболічеськіх стероїдов і інших засобів, званих, анаболікамі, була і залишається безпека продуктів спортивного харчування для здоров'я спортсмена. Зокрема це забезпечується співпрацею тільки з перевіреними, офіційними постачальниками. Тільки таке спортивне живлення потрапляє в магазин "Мегасила". Ми будемо раді допомогти Вам досягти Ваших цілей! Приємних Вам покупок!

Джерело: megasila.ru

Статті по темі


0 Відгуків на “Спортивне живлення для тих хто займається фітнесом”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук