Синтія Хилл про фітнесе і дієти

Коли в 1997 році Синтія Хилл виграла змагання "Гелакси", багато хто говорив, що вона з'явилася невідомо звідки. Але це дуже далеко від правди. Цій перемозі Синтії передував величезний тренувальний досвід, багатьох років роботи і підготовки.

Синтія - дуже витончена дівчина з довгим волоссям, її зростання 170 см, вага - 53,5 кг Вона із спортивної сім'ї. Почала брати участь в спортивних змаганнях з 9-річного віку: 7 років вона займалася ковзанярським спортом, 3 року - баскетболом, 4 року - легкою атлетикою. Крім того, вона 3-4 року викладала аеробіку і з 1995 року брала участь в змаганнях по фітнесу. "Я часто брала участь в конкурсах по фітнесу, - говорить Синтія. - Одного разу я за рік взяла участь в 10 регіональних змаганнях! Я перемогла в конкурсі "Міс Фітнес Невада" і "Міс Фітнес Сан-дієго" в 1995 році, а також конкурс "Міс Сплеш".
Потім я в 1996 році брала участь в змаганнях "Гелакси", і мені сподобалося! Я стала четвертої в раунді оцінки пропорцій, але зайняла тільки 90-е місце в раунді подолання перешкод".
Без сумніву, Синтія сама добилася того, щоб її тренував і готував до змагань Джон Браун (триразовий Містер Юніверс, двократний Містер Уорлд і колишній тренер Шона Рея і Вінса Тейлора). "Він просто неймовірний, - говорить Синтія. - Він допоміг мені з психологічними аспектами, не тільки з фізичними". І в 1997 році вона завоювала вищі нагороди на "Гелакси".
Проявивши знову свої здібності до вдосконалення, Синтія зайняла третє місце на "Фітнес Америці" 1997 року (а в 1996 році вона була лише 12-ою). У 1997 році вона також виграла "Міс гаваї Тропік". Потім, в 1998 році, вона виграла "NPC Фітнес США" і отримала картку професіонала. Зараз вона серйозно готується до крупних професійних змагань.
Наскільки важливе живлення для Синтії як фитнес-спортсменки, що серйозно займається? "Принаймні, 75% успіху залежить від живлення, - говорить вона, - а роль вправ складає всього 25%. Багато хто не усвідомлює цього. Без добре прорахованої, ефективної дієти мені не вдалося б справитися з тренуваннями, заняттями і всією іншою роботою".
Коли Синтія була дитиною, в її сім'ї харчувалися правильно, оскільки всі належали до світу спорту і тому прагнули до правильного харчування. "Тоді я харчувалася майже так само, як і зараз. Моя мама чудово готувала, і ми ніколи не їли в ресторанах швидкого живлення.
Крім того, мені повезло, що майже все життя я була стрункою, в хорошій формі, - додає Синтія. - Дивлячись на фотографії, де я зображена в молодшому віці, я бачу, що вже тоді я була досить рельєфною, з м'язистими ногами. М'язи преса були у мене видні, хоча раніше я ніколи раніше не звертала на це уваги".
Як і багато інших фитнес-спортсменок, Синтія почала серйозно відноситися до живлення, коли почала брати участь в змаганнях. "Фахівець з живлення розробив спеціально для мене дієту. В період підготовки передзмагання я небагато скорочувала вживання калорій, з невеликою кількістю вуглеводів - хоча багато іншого дівчати їдять більше вуглеводів, коли вони на дієті, готуючись до змагань".
Синтія їсть шість разів на день, через кожні 2,5-3 години. "Мій денний калораж живлення складає 1020-2000 ккал, залежно від часу сезону - предсоревноватесльная підготовка або міжсезоння.
В період підготовки передзмагання я прагну вживати 1400 ккал в понеділок, середовище і п'ятницю, а в решту днів - 1020-1100. Протеїну я вживаю 133-176 р. Це допомагає мені залишатися стрункою, зберігаючи силу. Зазвичай до змагань я підходжу з вагою 54 кг, хоча на чемпіонаті США я важила 53 кг
У міжсезонні я вживаю в день по 2000 ккал, але я завжди фізично активна, постійно тренуюся, тому ніколи не набираю більше 4,5 кг У мій денний раціон входить приблизно 130 г білка і близько 20-40 г жирів".
Синтія постійно розраховує свою дієту і співвідношення білків, жирів і вуглеводів за допомогою спеціальної комп'ютерної програми. "Все це закладено в комп'ютері, і я прагну строго дотримуватися цього".
Але вона ніколи не вимірює і не зважує їжу, пояснюючи це так: "Я дотримуюся дієти так давно, що я визнаю такі одиниці вимірювання, як стакан, півстакана, і т.п."
Зазвичай в її програму живлення в період підготовки передзмагання входять такі продукти, як "велика кількість яєчних білків, нежирне м'ясо індички, нежирний стейк, невелика кількість риби і багато-багато овочів, особливо зелених бобів, спаржі, і темно-зелений листовий салат." У міжсезонні вона додає куряче м'ясо, тунця, більше стейка і протєїновиє коктейлі.
"Моя кохана дієтична їжа - це стейк. З недієтичної їжі мені подобаються мексиканські блюда. Я особливо тяжію до солоної їжі - чіпси, сальса". У міжсезонні вона може приготувати свою особливу свіжу сальсу з соусом чилі, або курку з соусом барбекю і спагетті. Коли її запитали, чи добре вона готує, вона з ентузіазмом відповіла: "Про, так!"
Оскільки розпорядок дня у неї досить напружений, Синтія часто готує курку наперед, на три дні вперед і заморожує в морозилці. "Це полегшує мені роботу". Вона додає в їжу різні трави і приправи. " Я вживаю багато паприки, орегано, а також інші трави."
Хоча багатьом жінкам важко дотримуватися дієти, Синтія вважає, що "це не так вже важко. Я зазвичай дотримую дієту 12 тижнів, перші 2-3 тижні дозволяю собі істотно порушувати її. Потім я стаю до себе строго, і мій організм швидко до цього звикає".
Що вона має на увазі під словами "істотно порушувати"? "Якщо я і порушую дієту, то це не відноситься до всього прийому пищи, - пояснює вона. - Це якийсь один єдиний продукт, наприклад, що-небудь здобне, арахісове масло або батончик. Коли б не це, я б просто збожеволіла!"
Їй з легкістю вдається дотримуватися цього режиму харчування. "Для мене це не складає жодної проблеми. Я замовляю те, що хочу - яєчні білки, нежирний стейк або щось в цьому роді. Треба просто акуратно відноситися до вибору продуктів і до способу їх приготування".
Синтія упевнена, що її пізнання в області дієтології постійно розширюються. "В час навчання в коледжі я пройшла декілька базових курсів живлення, вивчила, що є білками, жирами і вуглеводами. Я вивчила ще більше, коли стала сертифікованим тренером, навчаючись в Національній Академії Спорту. Крім того, я багато що дізналася самостійно, завдяки читанню і тому, що я вже давно беру участь в змаганнях, а також тому, що я ставила собі багато питань і прагнула знайти на них відповідь".
Вона сміється, коли згадує: "Коли я почала займатися фітнесом, я буквально замучила іншого дівчати! Я буквально заглядала їм в рот, питаючи: "А що ти їси?" "Яка у тебе дієта?" і мільйон інших питань".
Корисні ради Синтії Хилл
Ось ради Синтії щодо живлення, які допоможуть жінкам, початківцям займатися фінтнесом:
Перерви між їдою не повинні складати більше трьох годин, це підтримує енергетичний рівень і постійний рівень цукру в крові.
Пийте більше води. "Я випиваю близько 4 літрів в день!"
Стежите за споживанням жирів і вуглеводів - не дозволяйте збільшуватися їх кількості у вашій дієті. Вживайте достатньо протеїну.
Не прагніть понизити вагу більш ніж на 0,5-1 кг в тиждень. Якщо ж це відбувається, означає ви втрачаєте м'язову масу, а не жир.
Журнал OXYGEN /Июль-Август 1999/

Р

Джерело: ladyfitness.ru

Статті по темі


0 Відгуків на “Синтія Хилл про фітнесе і дієти”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук