Фітнес живлення

А ви знаєте скільки потрібно пити? Якщо вважаєте що “так”, то не поспішаєте з відповіддю. Багато фахівців із спортивного живлення і дієтології часто вводять спортсменів в оману невірною інформацією про те, що ніби потрібно випивати в день 8 стаканів води.

Це дуже спрощений підхід, який нездібний врахувати індивідуальні потреби організму у воді. Для багатьох спортсменів може виявитися недостатнім 8 стаканів води в добу.

Вважається, що кава приводить до обезводнення організму. Дві три чашки випитої кави всього лише матимуть слабку сечогінну дію. Проте шість або вісім чашок кави матимуть прямо протилежний ефект.

Якщо пити воду тільки в ті моменти, коли ви випробовуєте спрагу, по втрати рідини будуть заповнені лише на 60%. Воду потрібно пити не покладаючись на суб'єктивні відчуття на зразок спраги. Любительці фітнеса можна випивати до 4 літрів води в день.

Якщо ви додасте до свого раціону ще 40-50 грамів клітковини, то ваш організм в добу засвоюватиме на 130 калорій менше.

Читаний етикетки!

Вам відома різниця між низькокалорійними, легенями і продуктами з низьким змістом жиру?

Зараз ви можете перевірити свої знання:

Знежирені продукти (fat-free): менше 0,5 г жиру в порції.

Низький зміст жиру (low-fat): 3 г жиру або менше в порції.

Понижений вміст жиру (reduced fat або less fat): зміст жиру менше на 25%, чим в такому ж звичайному продукті.

Пісні продукти (lean): менше ніж 10 г жиру у всьому продукті, 4,5 г або менше насичених жирів, холестерину - не більше 95 міліграма на порцію.

Без холестерину (cholesterol-free): менше 2 г холестерину або не більше 2 г насичених жирів на порцію.

Без калорій (calorie-free): менше 5 калорій на порцію.

Низькокалорійні продукти (low-calorie): не більше 40 калорій на порцію.

З пониженим вмістом калорій (reduced calorie або fewer calorie): на 25% менше калорій, чим в такому ж звичайному продукті.

Необхідні заходи обережності:

Якщо з собою на роботу ви часто берете контейнер з їжею, то відразу ж кладіть їх в холодильник. Для початку розмноження шкідливі бактерії вистачає навіть кімнатної температури. Швидкість розмноження цих бактерій міряється годинами. Тому навіть якщо до кінця робочого дня їжа зберегла свій первинний смак - не спокушайтеся, ви можете легко отруїтися. Ретельно марнотратнику руки перед кожним прийомом пищи. На думку гігієністів в 60% випадків причиною розладу шлунку є інфекція. що потрапила на шкіру рук. Використовуйте одноразові паперові рушники замість фену. Він “гоняєт’ погано вентильоване повітря, що має до того ж високу концентрацію шкідливих бактерій і вірусів.

Джерело: muscletalk.ru

Інші статті


0 Відгуків на “Фітнес живлення”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук