Як знову почати тренуватися після довгих свят

Як знову почати працювати над собою? Питання, звичайно, цікаве і складне.
Коли думаєш про те, що і скільки було з'їдене, ставати не просто совісно, а соромно жахливо! А як приємно був ленний валятися в свята в ліжку з думкою про те, що сьогодні вихідний, вся країна гуляє, а значить, всі буденні обов'язки відміняються, включаючи таку фитнес-рутину як тренування і дієта. І ось Новий рік плавно перейшов в Різдво, Різдво в Старий новий рік, і, озираючись назад, ти розумієш, що пройшло вже 7, немає 10, ой, 14 днів з тієї миті, як ти сказала радісне «Немає!» тяжкій роботі над своїм тілом, і ще радісніше «Так!» маминому домашньому тортику або вечері з 6 блюд в ресторані з колегами, а може і тому, і іншому, і не один раз..
Звичайно, ти чесно говорила собі: «Все! Досить. Це був останній раз, останній шматок або щось там ще з розряду «ось доїм і знову на дієту!» Але чомусь завжди виходило, що це виявлявся передостанній шматочок або вечеря, а останній відкладався на невизначений термін.
Де ж вона, та сама новорічна мотивація?
Де ж бажання почати все ще раз, з чистого листа, тільки по-іншому, краще і якісніше, просунутися на новий рівень, досягти свого ідеалу? Новий рік вже йде, вже навіть перший місяць майже закінчується!
Я думаю, приблизно в такому дусі міркує добра половина всіх жінок цієї планети в новорічний період, незалежно від того, в якій країні вони живуть, скільки їм років, яке їх соціальне положення, - всі вони мучаться муками совісті. і я зокрема.
Хто винен?
Кожна з нас знає сама. Як це ні сумно, але тільки ми самі. Більше ніхто: ні мама, яка так добре пече піроги, ні свята, які тривають так довго, ні колеги і друзі з їх вічними солодкими подарунками.
І що робити?
1. Без самокатування
Не треба себе карати і складати підступні плани голодовок або дієт кефірів на завтра», «післязавтра», а то і все наступний тиждень, коли самі знаєте, що де-небудь що-небудь обов'язково порушите (а як же ще, коли тобі щодня дарують шоколад?), а потім відчуватимете себе ще гірше. Краще почніть знову привчати себе до думки, що ви будете поступово, легко і ненав'язливо, не просто «повертатися», а адаптувати себе вже новою собі. Тому що ви тримаєте своє слово перед своїм тілом в Новому році!
2. План тренувань
Почніть з того, що складіть собі реальний план тренувань, з урахуванням того, що останні два тижні ви, швидше за все, не тренувалися, а тільки пили і їли. Причому багато і, в основному, те, що в «звичайному» житті вам здалося б просто кошмаром для вашої талії.
3. Зробіть упор на кардіо
Наприклад, з ранку мін по 20, поки вам ніхто не заважає, а увечері все одно ви знову йдете в гості. Плюс 2-3 силових тренування в тиждень (або пілатеса, або йоги - кому, що подобається).
І пам'ятаєте, ви зі всім справитеся!

Джерело: fit-life.com.ua

Статті по темі


0 Відгуків на “Як знову почати тренуватися після довгих свят”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук