Спорядження для йоги

Відправляючись на заняття по йогі необхідно врахувати декілька правив. Одяг повинен бути легка і вільна, краще за білий колір і зроблена з природних матеріалів. Білий колір, на думку йогів, дає якнайкращий емоційний настрій, на відміну від темних тонів, які не дозволяють потрібним чином концентруватися. Синтетика не підходить, оскільки вона електризується і порушує роботу кліток шкіри.

Килимок для йоги

Найбільш затребуваним килимком серед тих, що займаються йогою є Tapas Sticky Mat фірми Hugger Mugger. Цей виріб утримує свої позиції вже 15 років. Непогані килимки випускає також фірма Reebok. Втім, при виборі килимка вам доведеться пройти дорогою проб і помилок. Деякі віддають перевагу плетеним килимкам, деяким пластиковим (прогумовані). Перші хороші для медитації, але виконання асан на них буде скрутно з причини ковзання килимка. Купуючи килимок завжди можна випробувати його, виконавши асану. Важливо, щоб руки не ковзали поверхні вибраного вами килимка.

ті, що Багато займаються нарікають, на відсутність універсального килимка. Але на жаль, такий килимок для йоги дійсно залишається тільки мрією. Налічується близько п'яти видів килимків для різноманітних цілей. Головною відмінністю одного мату від іншого є матеріал і товщина, яка визначає коефіцієнт ковзання по підлозі. В деяких випадках потрібні жорсткі, нековзні килимки, а в деяких зручні і розслабляючі мати, що добре зберігають усередині себе тепло.

Існують також деякі інші аксесуари для заняття йогою, які можуть стати в нагоді як просунутому йогові, так і початківцеві.

- Ремені - робляться, як правило, з бавовняних матеріалів. З їх допомогою можна скоректувати позу, виконати її якнайповніше, застрахувавши себе при цьому від можливої травми.

- Для підтримки різних поз і кращої їх фіксації існують так само спеціальні легка цегла, панелі і блоки . Зазвичай їх виготовляють з твердої пінки.

- Приємна річ в ужитку йога - пов'язка на очі . Такі пов'язки зазвичай є зшитими з натуральної тканини мішечками з наповнювачем. Пов'язка захищає від світла, дає відпочинок очам і допомагає концентруватися. Відмінний спосіб розслабиться як в залі, так і удома.

- Ще один помічник в релаксації подушка або вал під голову. Подібні вали часто наповнені ароматизованими наповнювачами. Подушку треба покласти на пару хвилин в СВЧ-піч і нагрівати. Вона почне поширювати заспокійливий аромат. На такій подушці добре полежати, давши відпочинок шиї і хребту. Існують так само вали для виконання дихальних вправ.

- В допомогу розтяжці йога існують обважнювачі - мішки, наповнені піском, допомагають робити глибші розтяжки.

Крім перерахованих предметів існує і безліч інших модифікацій, що допомагають в розтяжці, лавок для медитації, массажеров, що знімають напругу і інших дивовижних речей, створених спеціально для йогів.

Джерело: darshana.ru

Інші статті


0 Відгуків на “Спорядження для йоги”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук