Йога в клубі Grand prix

Мудрість йоги реклами не потребує. Впродовж сторіч ця система ефективно покращує самопочуття і фізичну форму людини. Багато найбільш успішних, динамічних і працелюбних людей сучасності регулярно практикують йогу.

Проте йога - це не просто фізична гімнастика. Це також і система духовного зростання. Тіло і дух людини розвиваються в гармонії, двосторонній підтримці. Поліпшення фізичної форми що практикує неминуче позначається і на стані його свідомості. Підвищується працездатність, концентрація уваги, затверджується позитивний погляд на життя. Духовна практика в йогі не менш важлива, чим виконання асан (йогичеськіх поз).

Grand Prix надає членам Клубу унікальну можливість залучитися до цієї стародавньої системи. Кваліфіковані інструктори йоги проводять групові і індивідуальні заняття. Працює студія дитячої йоги. До ваших послуг навіть практика у воді!

Індивідуальні заняття з інструктором дозволяють максимально розвинути особисту майстерність. Оптимально підібраний комплекс асан виключно благотворно впливає на здоров'ї. З іншого боку, групові заняття також мають свої переваги. Йога як традиція єднання з Космосом ідеально підходить для групової практики, де духовні сили тих, що всіх практикують підтримують рух кожного.

Дитяча йога сприяє гармонійному розвитку дитини - як у фізичному, так і в духовному сенсі. Вона дає сили і енергію для внутрішнього зростання, покращує концентрацію уваги і дозволяє досягти більшого - у всіх сферах життя.

Водна йога - це дивовижна система релаксації. Людина вийшла з води, вона - наша рідна стихія. Поєднання стародавньої практики йоги з невичерпною енергією води дозволяє об'єднати безперечну користь з винятковим удовольстві

Джерело: grand-prix.kiev.ua

Інші статті


0 Відгуків на “Йога в клубі Grand prix”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук