Вся правда про йогу вправи міфи частина 2

Продовження статті.

Одна з кращих вправ для розвитку основних м'язів. Під час його виконання навантажуються сідниці, руки, плечі, спина і груди.Ляжіть на живіт, витягніть ноги, упріться шкарпетками в підлогу. Лікті і передпліччя повинні лежати на підлозі. Під час виконання вправи дивитеся вниз. Зберігаючи положення голови, піднімайте ваше тіло до тих пір, поки воно не стане паралельним підлозі. При цьому ви повинні спиратися на підлогу ліктями і шкарпеточками ніг. Звернете увагу, тулуб повинен бути паралельний підлозі, воно не повинне утворювати дугу.

Поза сарани

Поза прекрасно підходить для поліпшення постави і для зміцнення основних м'язів . Навантаження доводиться на м'язи задньої частини тіла.Ляжіть на живіт, поклавши руки уздовж тулуба, а ноги злегка розведіть в сторони (10-15 сантиметрів). Погляд повинен бути направлений вниз. Прагнучи посильніше витягнутися, підніміть верхню частину тулуба, одночасно відірвіть ноги від підлоги, підніміть руки і тримайте їх над підлогою. Розслабтеся і повторіть вправу.

Підготовча поза верблюда

Поза відмінно розтягує і укріплює стегна.

Встаньте на коліна, витягніть руки перед собою і відхиляйте тулуб назад до тих пір, поки вам комфортно і ви можете відхилитися, не зігнувши хребет.

Поза верблюда

Прекрасна вправа для зміцнення основних м'язів вашого тіла. Воно допомагає укріпити нижню частину спини.

Знаходячись у вихідній позиції попередньої пози, помістіть долоні в нижню частину спини і вигніться назад (тепер згинати хребет можна і навіть потрібно). Важливо тримати тіло напруженим під час виконання цієї вправи.

Джерело: fit.w-world.ru

Статті по темі


0 Відгуків на “Вся правда про йогу вправи міфи частина 2”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук