Українська федерація йоги

"Йога є безцінним даром для розумної людини - вона допомагає йому стати мудрим. Мудреця ж вона зробить богом. Дурна людина беручись за "практику йоги" неминуче перетворюється на ідіота, а ідіота заняття йогою завжди приводять до смерті. Звичайній же, рядовій людині займатися йогою не потрібно і колись - у нього є справи поважливіше.
Тому, перш ніж доторкнутися до цього дивовижного учення, постарайтеся бути гранично щирими з самим собою. Запитаєте себе: Хто я? І навіщо мені це? Від цього залежить Ваша подальша доля."

Згадки про йогу зустрічаються в якнайдавніших з джерел, що дійшли до нас, які у свою чергу вже самі називали йогу «стародавньої». Великі культури і держави встигли народитися і зникнути з лиця землі за час, що пройшов від цих згадок. Проте йога не асоціюється з чимось архаїчним або навіть далеким, скоріше все частіше з чимось буденним і гармонійно вплетеним в наше життя. «Знову прийшла мода на йогу» - чи доводилося Вам чути цю думку? Скільки разів в перебігу життя?

Про йогу чули практично всі. Майже кожен стверджуватиме, що зможе пояснити, що це таке. Але чи вдасться йому це, якщо все ж таки знадобиться пояснити? І чому так відрізняються ці пояснення?

Слово «йога» використовують всі, кому не лінь. Починаючи від релігійних общин і закінчуючи цирковими акробатами. Жоден бренд не витримав би такої безжальної експлуатації. Але йога витримує..

В чому ж парадокс йоги? Можливо саме в її демократизмі і багатозначності. Відкриваючи для себе це стародавнє учення, кожна людина бачить його небагато по-своєму, заломлює світло йоги в своїй свідомості. І йога це прощає, тому що навіть заломлене світло це все-таки світло.

Дух йоги це дух пошуку і свободи, і що кожен шукає, якщо він щирий в своїх устремліннях, стикається з цим духом.

Джерело: yogi.com.ua

Статті по темі


0 Відгуків на “Українська федерація йоги”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук