Освічуємося за допомогою йоги

Йога грунтується на гармонії між душею і тілом. Вона веде свою філософію від індійських метафізичних учень. Слово «йога» прийшло до нас з санскритської мови і означає «з'єднання, злиття, об'єднання». Кінцева мета цієї філософії - знайти рівновагу між душею і тілом, а потім досягти власної освіти. Важливими елементами йоги є пози, дихання, розслаблення і медитація.

Йога - це духовне тренування, яке дозволяє особі об'єднати тіло, дух, серце. В кінці кожного заняття ви відчуватимете заспокоєння, тому що відбувається природна перебудова вашого тіла, яка приводить до природної перебудови вашого сприйняття життя.

Через постійну практику ви станете терпиміші до інших, знаходитимете більше приводів для радощів, матеріальна сторона буде менш значущою. У вас відкриється «духовна свідомість». Йога допоможе розплющити вам очі на речі, які ви ніколи не помічали. Вона змінить ваше життя, звички, тіло, здоров'я, розум, стиль дихання, ваше сприйняття миру і зовнішній вигляд. Зрештою вам відкриється мудрість, уміння управляти вашою свідомістю і підсвідомістю.

Кожна поза (асана) займає певний проміжок часу і синхронізується з диханням. В основному тренування починається від спокійної асани до енергійнішою. На занятті йогою задіяні практично всі груп м'язів. Асани поєднуються з дихальними вправами і розслабленням.

Існує безліч видів йоги: раджа-йога, карма-йога, мантра-йога, упасана-йога і ін. найпоширенішим напрямом є хатха-йога. Слово «хатха» складається з двох частин: «ха» - сонце, «тха» - місяць. У індійських ученнях сонце означає тепло, а місяць - холод. Якщо ці два початки існують в гармонії, то людина здорова. Займаючись по цій системі, ви забезпечите рівновагу всіх процесів в організмі. Якщо ви поєднуватимете розумний спосіб життя, правильну дієту і регулярні заняття, то укріпите свій імунітет.

Індійські йоги вважають, що можливості людського організму дозволяють справитися з будь-якою недугою. Йога - це простій спосіб підтримувати здоров'я. У неї немає побічних ефектів, і вона застосовна до будь-якого віку.

Джерело: fit.w-world.ru

Статті по темі


0 Відгуків на “Освічуємося за допомогою йоги”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук