Вправи йоги

Неможливо досягти високих форм свідомості, не працюючи над своїм фізичним тілом також як і перескакуючи окремі етапи на шляху до своєї мети. Йога - це комплекс взаємозв'язаних елементів, невиконання яких неодмінно повертатиме вас до початку шляху.

Робота над собою за допомогою роботи над своїм тілом - невід'ємна частина духовної практики.

Не намагайтеся перехитрити йогу, вона не терпить такого відношення і обов'язково поверне вам наслідки вашої ліні і недостатньо підготовленого фізичного тіла спаленими ефірними каналами.

Робота з тілом здійснюється шляхом практики різних вправ йоги - асан і пранаям.

Асани
це певні стійкі, зручні пози для концентрації і медитації або вправи йоги, стимулюючі внутрішні органи, залози секрецій і сприяючі розтяжці.

До класичних асанам, наприклад, відносять пози лотоса, напівлотоса, алмазу і деякі інші. Докладніше про асанах ви можете дізнатися в розділі "Асана".

Пранаями
дихальні вправи - "контроль життєвої сили". Наприклад: Срібна голова - це ритмічне дихання животом (100дых/мин) із співвідношенням вдиху і видиху як 3:1.

Виконання асан вимагає від практикуючого знання м'язових замків. М'язові замки виконуються для регулювання тиску в різних порожнинах організму і носять назву "бандхи".

Перешкодити зміні внутрічерепного тиску допоможе шийний замок. Виконується: нахил голови до упору підборіддя в яремну ямку і назад, напружуючи шию, до початкового вертикального положення голови.

Замки живота сприяють масажу внутрішніх органів, а крижові - підвищенню сексуальних можливостей і відтоку енергії з нижніх чакр.

Джерело: darshana.ru

Інші статті


0 Відгуків на “Вправи йоги”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук