Красива фігура за 8 хвилин в день

Вам хочеться мати красиву підтягнуту фігуру, але катастрофічно не вистачає час на заняття спортом? Американський фітнес-тренер Джордж Круз радить, як знайти відмінну форму, тренуючись всього по 8 хвилин 6 разів в тиждень.

Отже, у вас немає часу на походи в спортзал або басейн, але ви хочете підтримувати себе в хорошій формі. Вирішити цю поширену проблему можна, вставши з ранку на 8 хвилин раніше звичайного і виконавши цей нескладний комплекс вправ. Такий режим занять підійде абсолютно всім, навіть совам - любителям пізно вставати і лягати.
Є дві причини, чому краще всього тренуватися саме з ранку.
По-перше , з ранку ви відносно вільні. Вирішивши позайматися вдень, ви зіткнетеся з безліччю відволікаючих моментів: термінова робота, відсутність відповідних умов. А увечері ви будете дуже втомленими, щоб братися за гантелі. Тому ранок - єдиний відповідний час.
По-друге , вправи примушують організм виробляти ендорфіни - гормони задоволення. Чим більше ендорфінов поступить в кров, тим краще ви себе відчуваєте. Займаючись з ранку, ви забезпечуєте собі відмінний настрій на весь день.
Тепер, що б не трапилося, вас буде важко вибити з сідла. Яка мета тренувань? Звичайно, позбавитися від зайвого жиру, стати здоровішою і стрункішою. А головний ворог жирових відкладень - добре розвинені м'язи. Сидячи на дієті, ви втрачаєте не стільки жир, скільки м'язову масу.
Роблячи вправи, ви худнутимете тільки за рахунок жиру. При цьому підвищиться витрата енергії, адже кожен кілограм м'язів спалює 70 додаткових калорій в день. При цьому м'язи витрачають енергію, навіть коли ви спите або відпочиваєте. Крім того, м'язи здатні продовжити молодість. Дослідження довели, що силові вправи дійсно можуть "повернути час назад".
Тренуючись два-три рази в тиждень, ви виявите, що ваше життя невловимо міняється. Замість того щоб за звичкою коротати вечори на кріслі перед телевізором, вам захочеться відправитися на прогулянку, ви раптом перестаєте викликати ліфт і піднімаєтеся на свій поверх по сходах, а на роботі вас тягне все частіше вставати з-за столу для невеликої розминки.
Вся річ у тому, що м'язи, що окріпнули, вимагають навантаження - і ви стаєте стрункішими і молодше з кожним днем. Звичайно, виконувати тільки силові вправи не можна. Тренування аеробів - біг, плавання, степ - допоможуть закріпити результат і укріплять серцево-судинну систему.
Багато пані вважають, що такі занять з них достатньо, але це не так. Потрібно обов'язково доповнити ваші пробіжки або запливи вправами з гантелями або на тренажерах. Восьмихвилинний комплекс вправ допоможе вам і схуднути, і сформувати красиве тіло.
Ви укріпите м'язи плечей і спини, виправляючи поставу. Ваші руки стануть підтягнутими, талія зменшиться, живіт буде плоским і сильним. Нарешті, ви знайдете стрункі стегна і точені ніжки. При цьому не варто забувати про навантаження аеробів. 5-7 разів в тиждень приділяйте по півгодини в день ходьбі, біжу, степу або плаванню. Це допоможе не тільки худнути, але і боротися із стресами.
Отже, приступаємо до тренування. Спочатку - коротка розминка, щоб небагато розігрітися і підготувати суглоби до роботи. Не робіть різких рухів, акуратно працюйте всіма суглобами, щоб уникнути травм. Але не робіть вправ на розтягання - їх черга прийде після основного тренування. Поки у вас ще "холодні" м'язи і зв'язки, і їх легко пошкодити.
Тепер - самі вправи.
Вам знадобляться килимок, стійкий стілець і пара гантелей вагою 2-5 кілограмів. Робіть спочатку 12 повторів вправи А, потім відразу ж - 12 повторів вправи Б. Отдохнув 15-20 секунд, повторюйте весь цикл спочатку, і так - 4 рази. Якщо ви легко можете зробити більше 12 повторень, у вас дуже легкі гантелі.
Якщо ж ви не в змозі якісно виконати рух 12 разів, візьміть вагу трохи легший. Дихаєте спокійно і рівно, не затримуйте дихання. Виконавши чотири цикли, зробіть три-чотири глибокі вдихи і гарненько потягніть всі м'язи, приділяючи особливу увагу тим, що були задіяні в тренуванні. Так ви станете гнучкішими і зменшите ризик травм.
Понеділок: груди і спина
Вправа А: жим лежачи
Лежачи на спині, зігніть ноги в колінах і поставте ступні на підлогу. Якщо ваша поясниця не стосується підлоги, підкладете під неї складений рушник або невелику подушку. Узявши по гантелі в кожну руку, зігніть лікті під прямим кутом, а плечі повинні бути паралельні підлозі. На видиху поволі піднімайте руки вгору, зберігаючи лікті трохи зігнутими. У верхній крапці затримаєтеся на секунду і з видихом поверніться в початкове положення.
Вправа Б: зведення ліктів
Сидячи на стільці, візьміть по гантелі в кожну руку. Якщо вам незручно, покладете на коліна подушку. Нахилите пряму спину вперед. розведіть лікті в сторони і вниз, зігнувши лікті під прямим кутом. На видиху поволі піднімайте лікті до стелі, з силою зводячи лопатки. Коли гантелі досягнуть рівня стегон, затримаєтеся на одну секунду і поволі, на вдиху поверніться в початкове положення. Один цикл закінчений - але розслаблятися рано. Попереду ще три рази!
Вівторок: плечі і живіт
Вправа А: розведення в сторони
Стоячи, випрямите спину і опустите плечі. Ноги на ширині плечей, коліна трохи зігнуті, гантелі - в опущених руках. Злегка зігнувши лікті, піднімаєте руки точно в сторони на видиху до рівня плечей. Не піднімайте плечі і не випрямляйте лікті! На верхній крапці затримаєтеся на секунду і поволі, з вдихом опустите руки. І - до наступної вправи.


Середовище: трицепси - нижня частина руки і біцепси - верхня частина
Вправа А: скручування
Лягайте на спину, зігніть ноги і поставте ступні на підлогу. Стисніть ліву долоню в кулак і затисніть його між підборіддям і ключицею. Правою рукою стисніть ліве зап'ястя. Це перешкодить вам тягнути шию під час підняття корпусу. Не зрушуючи нижню частину тулуба, видихніть і поволі відірвіть від підлоги голову і лопатки. Затримаєтеся на секунду. Тепер зробіть вдих і поволі поверніться в початкове положення. Відмінно, можна вставати і переходити до розведення рук.
Вправа Б: згинання лежачи
Лежачи на підлозі, візьміть по гантелі в кожну руку. Руки зігнуті, лікті направлені до стелі, долоні знаходяться на рівні вух. На видиху розігніть руки, не випрямляючи лікті до кінця. Прагніть тримати лікті якомога ближче один до одного. Затримаєтеся на одну секунду. Потім зробіть вдих і поверніться в початкове положення. Повторите 12 разів - і до наступної вправи.
Вправа В: згинання стоячи
Встаньте, поставивши ноги на ширині плечей. Напружте прес і злегка зігніть коліна. Візьміть по гантелі в кожну руку, розвернувши долоні вперед. На видиху поволі зігніть руки до прямого кута в ліктьовому суглобі. При цьому гантелі знаходяться напроти біцепсів. Не розводьте лікті в сторони і не піднімайте плечі. Залиштеся в такому положенні на 1 секунду і опустіть руки. Відчули роботу м'яза? Чудово, повторюваний весь цикл спочатку.
Четвер: передня і задня поверхня стегон
Вправа А: підйом стегон
Лягаєте на спину, стопи поставте на сидінні стільця. Руки витягніть уздовж тулуба долонями вгору. Видихніть і поволі відірвіть стегна і сідниці від підлоги, витягуючись по прямій лінії. Затримаєтеся на секунду. Зробіть вдих і поволі поверніться вниз. 12 повторів - і наступний рух.
П'ятниця: литки і сідниці
Вправа А: присідання
Встаньте прямо, поставивши ноги на ширину плечей. Тримаєте спину прямої, а плечі - опущеними. Зробіть вдих і зігніть коліна до прямого кута, неначе сідаєте на краєчок стільця. Спина при цьому небагато нахиляється вперед, але залишається прямий. Руки поставте на стегна. Затримаєтеся в нижній крапці на секунду. З видихом піднімайтеся вгору, не випрямляючи коліна до кінця. Пам'ятаєте: коліна не виходять за лінію шкарпетки. Відмінно, ендорфіни вже поступають в кров. Так тримати!
Вправа Б: підйом стоячи
Встаньте прямо, поставивши ноги на ширині плечей. Руки з гантелями вільно опустите уздовж тіла, не піднімаючи плечі. Небагато зігніть лікті і коліна, напружте прес і сідниці, підборіддя не опускайте. Зробіть видих і поволі відірвіть п'яти від підлоги, піднімаючись на шкарпетки. Затримаєтеся в найвищій точці на одну секунду. Зробіть вдих і плавно поверніться в початкове положення. Повторите вправу 12 разів - і відразу ж переходите до наступного.
Вправа В: під'їм ноги назад
Встаньте на коліна і зіпріться руками на підлогу. Прослідкуєте, щоб коліна були точно на ширині стегон, а лікті - під плечима. Підніміть зігнуту під прямим кутом праву ногу вгору, при цьому стегно знаходиться на одній лінії з тулубом. П'ята направлена точно в стелю. На видиху повільним пружинячим рухом підведіть п'яту вгору. Досягнувши максимальної висоти, затримаєтеся на секунду. Зробіть вдих і плавно опустіть ногу до початкового положення. Виконайте 12 повторів однією ногою, потім поміняйте ногу. І - весь цикл спочатку.
Субота: зовнішня і внутрішня поверхня стегон
Вправа А: під'їм в сторони з розворотом
Лягаєте на правий бік, поклавши голову на зігнуту праву руку. Ліва рука знаходиться перед тулубом. Зігніть ліву ногу і поставте стопу за праве коліно. Зробіть видих і підведіть пряму праву ногу, натягнувши шкарпетку на себе. У самій верхній крапці затримаєтеся на одну секунду. Зробіть вдих і поверніться на вихідну позицію. Зробіть 12 підйомів правою ногою, потім повторите все з лівою. Відмінно, попереду ще одна вправа.
Вправа Б: мах назад
Встаньте з опорою на коліна і долоні, при цьому коліна знаходяться точно під стегнами, лікті - під плечима, пальці направлені вперед. Спину тримаєте прямою, голову не опускайте.
Відведіть праву ногу назад і зігніть її в коліні під прямим кутом. На видиху підніміть зігнуту ногу вгору через сторону і затримаєтеся на одну секунду. Зробіть вдих і поволі поверніться в початкове положення. 12 разів повторіть рух з правої ноги і переходьте на ліву. А зараз - знову до вправи А.
Прийміть поздоровлення - ви чудово потрудилися, тому в неділю можете влаштувати собі вихідний. Але не забудьте - в понеділок знову встаємо на 8 хвилин раніше.

Джерело: fit-life.com.ua

Статті по темі


2 Відгуків на “Красива фігура за 8 хвилин в день”


  1. 1 Наташа

    Вправи, можливо, дуже ефективні, але не вистачає пояснювальних малюнків.
    А найгірше - жахливий і некоректний переклад з російської.
    Це заважає серйозно сприймати інформацію і ваш сайт загалом, зате дуже піднімає настрій.

  2. 2 Особистий тренер

    Дякуємо за відгук. Над виправленням помилок працюємо, але, нажаль, на це не зажди достатньо часу.

Залишити відгук