Секс або фітнес чим зайнятися

Секс і фітнес - поняття в чомусь близькі і деяким чином тісно зв'язані. Дійшлі учені не перший десяток років намагаються з'ясувати, як фізичні навантаження впливають на сучасну людину, що живе в атмосфері постійних авралів на роботі, "брудного" навколишнього середовища і неправильного живлення. Досвідченим шляхом вони встановили, що секс навіть корисно за спортзал.

У сексуально збудженої людини частота пульсу збільшується з 70 до 150 ударів в хвилину, як у спортсмена, який докладає максимальне зусилля в забігу на коротку дистанцію. Це відбувається під впливом гормону окситоцина, який контролює м'язи і функціонування матки в період вагітності. З'ясувалося, що під час оргазму рівень цього гормону підвищується в 5 разів. Крім того, під час оргазму під впливом окситоцина кількість серцевих скорочень збільшується в 2 рази і підвищується кров'яний тиск.
Тому, по словах учених, хороший секс укріплює серце і не запобігає серцево-судинним захворюванням нітрохи не гірше за заняття на супермодних тренажерах. Два інших гормону - DHEA (дегидроепіандростерон) і тестостерон - також знижують ризик серцевих захворювань.

.

Люди, які займаються любов'ю не рідше за 2 рази в тиждень , володіють міцнішим здоров'ям, ніж ті, хто нехтує або по яких те причинам не може собі дозволити такій "розкоші".
Регулярний секс, по завіреннях лікарів, захищає жінку від раку грудей, а чоловіка - від раку простати, впливає на душевний стан (викид гормонів під час сексуальних стосунків сприяють релаксації), надає благотворну дію на імунну систему, захищає від простуд і грипу, покращує нюх і навіть розвиває інтелектуальні здібності у жінок! Навіть від однієї думки про секс організм починає виробляти все той же чарівний окситоцин, від якого жінки набувають здатності ясніше і глибоко мислити. Правда, чоловіки від сексу втомлюються.
Проте ця приємна втома триває недовго, і скоро в організмі починається щонайпотужніша стрічна реакція, що робить людину активнішим і заповзятливішим.

.

Статевий акт - це своєрідне тренування у фитнес-центрі. Під час його працює величезна кількість м'язів: не тільки ніг, сідниць, але і живота, грудей, рук і спини. А коли ми охоплені емоціями і поглинені приємними відчуттями, експрес-тренування в ліжку виявляється поза конкуренцією! "Все! Припиняю витрачати гроші на заняття в дорогому фитнес-центрі і купувати красивий спортивний одяг!", - можете подумати ви. Проте не спокушайтеся - секс і фітнес взаємозв'язані , а не взаїмоїсьключаєми.

Секс за своєю природою енергійний. Але для того, щоб він міг повністю замінити необхідну нам фізичне навантаження, довелося б займатися любов'ю по декілька годинників в день, причому не зменшуючи темпу і варіюючи пози. Секс би став нудною рутиною і обов'язком, а не сплеском пристрастей і емоцій.

Під час занять сексом спалюється не так вже багато калорій - самі пристрасні і гарячі коханці спалюють близько 250 ккал в годину, або 4 калорії в хвилину. Середньостатистична людина займається любов'ю близько 5 хвилин і, таким чином, він спалює менше 25 ккал. Стільки ж енергії ми витрачаємо, піднявшись на два сходові отвори. До речі, на прелюдію до сексу потрібно значно більше енергії.

Як же спорт може поліпшити якість сексу? Недавні дослідження показали, що фізичні вправи готують жінку до сексуального збудження і підсилюють бажання. Адже згідно статистиці, біля третини представниць прекрасної статі страждають від зниженого ваблення. Майже 90% учасниць експерименту відзначили, що після занять спортом у них помітно посилюється бажання. Краще всього займатися сексом через 20 хвилин після тренування , коли м'язи ще активно забезпечуються киснем.

Але якщо з прямою залежністю сексу від спорту все ясно, то як бути із зворотною? Як любовні утіхи впливають на наші спортивні досягнення? В цьому питанні чоловіка і жінки принципово відрізняються. Наприклад, відомо, що спортсмени-чоловіки значно покращують свої результати за допомогою тривалої стриманості. Мухаммед Алі не займався сексом протягом 6 тижнів до чергового матчу. Багато футболістів в ніч перед грою сексу віддають перевагу спокійному сну. Секс напередодні змагань впливає на витривалість, силу, здатність тіла доставляти кисень в м'язи.

Погіршення спортивних показників під час змагань після ночі любові легко пояснюється фізіологією. При еякуляції чоловік втрачає масу живильних речовин (вітамінів і мікроелементів), які заповнюються з їжею тільки через енну кількість часу. До того ж при статевому акті відбувається різкий викид тестостерона в кров чоловіка, а по його завершенню (статевого акту) концентрація цього гормону також різко падає. А за фізичну витривалість чоловіків відповідає саме тестостерон.

Також існує думка, що тренування з важкими вагами знижують чоловічу потенцію. Якоюсь мірою дане твердження вірне: надмірне фізичне навантаження приводить до стомлення і повної відсутності яких-небудь бажань у чоловіка (надмірний тренінг знижує рівень тестостерона, тому що викликає в організмі стрес, в результаті якого вивільняється гормон кортізол - антагоніст тестостерона). Дослідження показали, що чоловік, який посилено займається спортом щодня, і витрачає багато сил на фізичні вправи (як, наприклад, професійні спортсмени), втрачає інтерес до сексу швидше, ніж його менш спортивні побратими.
Проте, чоловік, ведучий повністю сидячий і малорухливий спосіб життя також не здатний на скільки-небудь вражаючі подвиги. Ідеальним варіантом виявилися заняття спортом не рідше за три рази в тиждень. Крім того, що тренування підвищують загальний енергетичний рівень організму, що саме по собі позитивно відбивається на заняттях сексом, було відмічено, що фізичні вправи приводять до підвищення рівня гормону тестостерона вже через 2-3 заняття, що приводить до посилення потенції швидше, ніж новомодні лікарські препарати. І причому чим важче за вправу, тим сильніше активність органів гормональної секреції.
Проте не треба забувати, що після виснажливого тренування ресурси організму сильно виснажуються, і потенція спортсмена тимчасово знижується. Відновити сили і запаси тестостерона допомагає високобілкова дієта. Результат - сильне статеве ваблення і активне сексуальне життя. Отже все добре в міру.

.

У жінок все з точністю навпаки. Під час оргазму вони позбавляються від стресів, що накопичилися, психологічної напруги і набираються сил для нових спортивних перемог. Фітнес допомагає жінці подолати перешкоди і комплекси, що заважають їй повністю розслабитися і насолодитися сексом. Наприклад, багато жінок соромляться свого партнера, відчувають себе з ним невпевнено. Тут на допомогу приходять різні танцювальні класи, які допомагають розвинути пластику, жіночність, граціозність. Треба всього лише вибрати, який вид танців вам більше до душі - енергійна латіна або загадковий танець живота. Гнучкість тіла допоможе розвинути йога і пілатес.
Якщо під час сексу у вас швидко втомлюються ноги і спина - самий час записатися в тренажерний зал, де ваші м'язи зміцняться і придбають рельєф. І тоді ви зможете отримувати задоволення від сексу не тільки в "місіонерській" позиції.

.

Підтримка хорошої фізичної форми, регулярні заняття спортом і правильне харчування здатні стати сильним сексуальним засобом ще і тому, що вони розвивають ваше тіло, роблячи його привабливішим. Фітнес допоможе вам продовжити ваше повноцінне сексуальне життя на багато років.

Джерело: sibfitnes.ru

Інші статті


0 Відгуків на “Секс або фітнес чим зайнятися”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук