Питання інструкторові тих хто вирішив зайнятися фітнесом

М'язи - це м'язи
? Існує думка, що, якщо перестати ходити в тренажерний зал, м'язи перетворяться на жир. Хіба таке можливе?
!! Звичайно, немає. Адже м'язи - це м'язи, а жир - це жир. Їх природа різна, і одне перетворити на інше неможливо. Якщо ви перестанете займатися силовими вправами, то, безумовно, ваша мускулатура поступово втратить в силі і масі, але при бажанні її можна швидко відновити. Щоб не обростати жиром, стежите за калорійністю раціону. Важливо дотримувати баланс між споживанням і витратою енергії.

Гантелі як сжігатель жиру
? Мій друг говорить, що, поки я не схудну, мені не можна займатися силовими тренуваннями. Він боїться, що я стану дуже «великої». Невже це правда?
!! Ваш друг помиляється. Силові вправи допоможуть наростити м'язову масу, що підстебне обмін речовин, і ви спалюватимете більше калорій навіть в стані спокою. Навпаки, якщо худнути без силових тренувань, то разом з жировою тканиною піде і мишечная, а це відіб'ється на метаболізмі. Не варто боятися, що від силових вправ ви перетворитеся на культуристку - для цього потрібно працювати з дуже високою вагою. А те, що помірне обтяжило, при якому втома наступає до 8-12-го повтору, лише додає м'язам тонус і робить вас сильнішими.

Повільне схуднення
? Протягом місяця я правильно харчуюся, 3 рази в тиждень займаюся аеробікою, а на вагах - тільки мінус 1 кг Чому схуднення відбувається так поволі?
!! Зважування дає вельми суб'єктивне поняття про прогрес. Краще звертайте увагу на те, як сидить на вас одяг. Якщо ж ви хочете швидше розлучитися із зайвою вагою, спробуйте поєднувати навантаження аероба з силовим. Але тільки не перестарайтеся: худнути можна максимум на 500-1000 г в тиждень. Тоді ви не завдасте шкоди своєму організму.

Один тренажер добре, а два - краще
? Звичайно 20 хвилин я займаюся на біговій доріжці, а потім ще 20 - на еліптичному тренажері. Чи допоможе це швидше позбавитися від зайвої ваги і підвищити рівень фізичної підготовки?
!! Щоб розвинути витривалість, краще вибрати один тренажер. Якщо ж перед вами коштує завдання схуднути, то визначальну роль тут грає не вид устаткування, а скільки калорій ви з його допомогою витратите. Завдяки зміні тренажерів можна небагато збільшити витрату енергії. Переходячи від однієї машини до іншої, ви даєте тілу передих, внаслідок чого продовжуєте тренування з новими силами і з більшою віддачею. Крім того, такий підхід дозволить уникнути монотонності і нудьги, а також понизити ризик травм із-за втоми. Необхідно також відзначити, що при заняттях на біговій доріжці навантаження на суглоби вище, ніж на еліптичному тренажері.

Плюси фітнеса в юності
? Чи правда, що якщо займатися спортом і стежити за своїм живленням з 12 до 16 років, то в майбутньому не буде проблем з фігурою?
!! І так, і ні. В період статевого дозрівання фізичні навантаження грають істотну роль у формуванні фігури. Дійсно, у віці 12-16 років, займаючись фітнесом, можливо підкоригувати деякі генетичні особливості, такі як зайва вага, недолік м'язової маси, проблемний хребет. Але це не означає, що після досягнення позитивного результату ви будете все життя тільки пожинати плоди короткочасної уваги до своєї фігури в юності. Неправильне живлення, відсутність або нерегулярність тренувань, порушення режиму дня, стреси і шкідливі звички можуть перешкодити вам насолоджуватися своїм віддзеркаленням в дзеркалі.
Швидка втрата ваги
? За 2 роки я скинула 20 кг Друзі приголомшені змінами, що відбулися з моєю фігурою, але дивуються, чому на це пішов так багато часу. На їх думку, вага повинна була знижуватися набагато швидше - на 0,5-1 кг в тиждень. У чому моя помилка?

!! Ви всі робите правильно, і вас можна тільки привітати з успіхом. Не слухайте ваших друзів - видно, вони просто не розуміють, яким чином відбувається зниження ваги. Для втрати 1 кг в тиждень вам довелося б економити 1000 ккал щодня { на 500 ккал урізувати свій раціон і стільки ж спалювати за рахунок вправ}. Дотримуватися подібної програми протягом 2 років під силу лише небагато чим. А ось позбавлятися від 200 г в тиждень - цілком реально. Чим нижче швидкість, тим краще керованість процесом. Люди, які стрімко скидають вагу, зазвичай набирають його знову.
чи Реально худнути на 1 кг в тиждень?
? Мені було потрібно 2 року, щоб схуднути на 30 кг завдяки фітнесу і здоровому живленню. Всі мої друзі приголомшені таким успіхом, але постійно питають, чому на це пішло стільки часу.
!! Ви всі робили правильно. Можливо, ваші друзі не зовсім обізнані про те, як відбувається схуднення. Спочатку вага дійсно знижується стрімкими темпами, але поступово процес сповільнюється: чим більше жирової тканини втрачає організм, тим неохоче він продовжує з нею розлучатися. Так, якщо перші декілька місяців ви худнутимете на 0,5-1 кг в тиждень, то опісля полгода максимум, на що можна розраховувати, - 300-350 р. Щоб зберегти первинну швидкість, необхідно скоротити щоденний раціон на 500 ккал плюс стільки ж спалювати за рахунок фізичних вправ. Це практично нереально.

Як підвищити обмін речовин
? Існує думка, що грейпфрут, гіркий перець і селера підвищують рівень обміну речовин в організмі. Чи це так?
!! Учені не раз задавалися цим питанням. Були проведені ряд досліджень, але, на жаль, жоден продукт не виправдав надій. Єдиний спосіб підсилити метаболізм - наростити м'язову масу.

Чому не йде вага
? За 10 місяців я схудла на 8 кг Хотіли б протягом подальших 2 місяці скинути ще 4 кг, але, схоже, це нереально. Хоча я підвищую інтенсивність тренувань і скоротила кількість прийомів пищи, процес схуднення майже зупинився. Що мені робити?

!! Поздоровляємо! Ви відмінно попрацювали і добилися вражаючих результатів. Але людський організм влаштований так, що розставання з останніми зайвими кілограмами дається йому з найбільшою працею, тому терміни, які ви для себе визначили, швидше за все, дійсно нереальні. Максимум, на що ви можете розраховувати { за умови дотримання правильного режиму харчування і тренувань}, - це зниження ваги не більше ніж на 200 г в тиждень. Не виключено також, що завдяки силовим тренуванням ви наростили м'язи. А оскільки м'язова тканина важча, ніж жирова, то тільки на ваги вважатися не варто.
Замість того щоб самій вирішувати, худнути чи ні, пройдіть в спортклубі фитнес-тест. Якщо він все ж таки підтвердить надлишок жиру, переглянете своє живлення. Можливо, ви споживаєте калорій більше, ніж спалюєте. Але у жодному випадку не скорочуйте кількість прийомів пищи - така практика може привести до того, що об'їдається або, навпаки, до недоїдання. А недолік енергії позначиться на ефективності занять.

.

Джерело: fit-life.com.ua

Статті по темі


0 Відгуків на “Питання інструкторові тих хто вирішив зайнятися фітнесом”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук