Техніка йоги Ваджролі Мудра

Ваджролі мудра є наймогутнішою зброєю йогина для збереження дрібочи. Серед всієї множини тантрічеськіх і йоговськіх технік Ваджролі трималася в секреті тисячі років. У текстах Тантри ви не знайдете точного і детального опису інструкції по її виконанню і застосуванню. Техніка Ваджролі ніколи раніше не передавалася на захід. Її важко знайти навіть в Індії. Тут представлений опис Ваджролі з американського видання книги Ван Лізебет “Тантра - жіночий культ”. Ван Лізебет - найбільш відомий вчитель Тантри в Європі, що багато років провів в Індії.

Для того, щоб виконати Ваджролі, необхідно ввести катетер в сечовипускальний канал до сечового міхура. Коли це вийшло, то потрібно навчитися втягувати рідину через уретру в сечовий міхур. Потім те ж саме потрібно проробляти без катетера. Це приблизно те, що демонстрував настоятель даоського монастиря ураженим ченцям. Століттями ця техніка передавалася від вчителя до учня. Без авторитетного керівництва застосовувати її ризиковано. В даний час за наявності сучасних засобів антисептики ця процедура стає не так небезпечна.
Візьміть три гумові катетери різного діаметру, які застосовуються для штучного відведення урини з сечового міхура. Можна використовувати і катетер, який зазвичай використовують для очищення носових пазух. Почніть процедуру з катетера найменшого діаметру. Потрібно, щоб ваш сечовий міхур був наповнений приблизно наполовину. Стерильний катетер змастіть гінекологічним гелем.
Лежачи на спині, однією рукою утримуйте пеніс без ознак ерекції у вертикальному положенні. Другою рукою поволі вводите катетер в сечовипускальний канал. У перший день досить ввести на глибину 2-3 див. Посувайте катетер кілька разів вгору-вниз на цій глибині. Це потрібно для того, щоб прибрати чутливість стінок уретри. Приберіть катетер з уретри і тут же промийте її потоком своєї урини. Промийте катетер розбавленим розчином антисептика. Зберігаєте катетер в слабкому водному розчині антисептика.
Наступного дня введіть катетер небагато далі і виконайте те ж саме. Не поспішаєте. Можливо, знадобиться дві або три тижні, щоб дістатися до сечового міхура. Самовиявлення урини з катетера указує на досягнення мети. Коли це вийде, виведете катетер небагато вгору до припинення виявлення урини. Тільки тепер виконаєте необхідні рухи для зняття чутливості уретри. Не забудьте повністю звільнити сечовий міхур, після того, як повністю виведете катетер назовні. Особливо не лякайтеся.
Медсестра вводить катетер для штучного відведення урини за один прийом. Боляче не тоді, коли вводиш катетер, а коли промиваєш його потім струменем урини. Стратегічно важливе для тантріка місце уретри на декілька міліметрів вище за сечовий міхур. Саме тут сперма, розбавлена соком простати, поступає в уретру. Саме тут починається сім'явипорскування. З часом після деякого тренування катетер легко входитиме в уретру, зникне біль і при подальшому сечовипусканні.
У Індії це тільки початок тренування. На наступному етапі вільний кінець катетера йогин опускає в судину з водою і після видиху виконує Уддіяну, втягування живота всередину. Деякі додатково виконують Наулі - обертання подовжніх м'язів живота по кругу після втягування живота всередину. Це дозволяє втягнути через катетер в сечовий міхур воду, молоко і навіть ртуть. Нам без цього можна обійтися. Прибравши чутливість сечовипускального каналу, ми приглушаємо еякуляторний рефлекс. Якщо це досягнуто, то немає необхідності виконувати Ваджролі щодня. Можна робити це одін-два разу в тиждень, потім один раз в місяць.
Спрощений варіант Ваджролі пропонує західному читачеві Свамі Анандакапіла Сарасваті (Джон Мумфорд), учень і послідовник Свамі Сатьянанда Сарасваті, автор класичних праць по Тантре і Кундаліні. Тут відсутній етап введення катетера в уретру. Більше уваги приділяється роботі м'язів, контролюючих сечовипускання. Ваджролі мудра задіює ті ж м'язи, які зупиняють сечовипускання. Тому, перш ніж почати практикові Ваджролі, можна тренувати переривисте сечовипускання.
Перший полегшений варіант Ваджролі. Цей варіант Ваджролі можна виконувати як чоловікам, так і жінкам. Сядьте з прямою спиною. Руки вільно покладете на стегна. Концентруйтеся на сечовипускальному каналі у підстави пеніса. Вдихніть наполовину або на два треті об'єми легенів.
Проковтнете слину і затримаєте дихання. Стисніть уретру якраз в тому місці, де зупиняється рух сечі. Одночасно втягніть пеніс всередину до тазу. Можна допомогти собі одночасним втягуванням низу живота. Розслабтеся і повторіть цикл кілька разів на одній затримці дихання. Потім розслабте живіт, вдихніть зовсім небагато повітря і зробіть спокійний повний видих. На наступному етапі можна виконувати вправи стоячи. У цьому положенні можна відчути, як пеніс здригається і небагато піднімається при кожному скороченні.
Жінки виконують спрощений варіант Ваджролі так само як і чоловіки. Концентрація уваги при скороченні м'язів уретри повинна бути гамір, де зупиняється процес сечовипускання. Це небагато нижче за клітор. Після деякого тренування можна ускладнити вправу. Перед виконанням Ваджролі введіть один або два пальці у Віджайну. Виконайте скорочення уретри і втягуйте її всередину одночасно. Якщо вправа виконана правильно, то ви відчуєте, як м'язи Віджай-ни міцно охоплюють пальці.
Для досягнення повного ефекту перед Ваджролі необхідно виконати Мула бандху. Почніть з 10 повторень того і іншого. Додайте по 5 повторень кожного тижня, поки не досягніть шістдесяти.
Після невеликої практики можна застосовувати технікові Ваджролі в комбінації з даоським “великим витягуванням” під час заняття любов'ю.
У тому випадку, коли повним розслабленням не вдається зупинити наростаюче збудження і ви відчуваєте, що ось-ось почнуться неконтрольовані скорочення м'язів, що викидають сім'я, застосовуйте останню найсильнішу і надійнішу зброю. На затриманому диханні міцно стисніть уретру у самої підстави Лінгама під анусом. Через головку Лінгама, через уретру і взагалі через весь Лінгам втягуйте жіночу енергію Інь під дугу куприка, посилаючи її потім вгору по хребту.
Одночасно з максимально можливою силою, м'язами і волею утримуйте своє сім'я. До цієї дії залучаються не тільки м'язи, прилеглі до підстави Лінгама на початку уретри, але і вся м'язова структура промежини і низу живота. На енергетичному рівні ви втягуєте енергію, а на фізичному не тільки стискаєте уретру, але і втягуєте Лінгам разом з мошонкою і яєчками всередину, в себе, до куприка.
Тримаєте напругу стільки, скільки зможете. Потім розслабте всі м'язи з свідомістю того, що ви досягли успіху, зупинили викид енергії і сім'я. Расслабляя м'яза промежини, одночасно розслабте і ті м'язи, які збиралися виштовхнути сім'я і сік простати назовні. Принаймні зробіть це на рівні думки і енергії, якщо ви їх не відчуваєте. Виконаєте кілька разів “велике витягування” з'єднаєте жіночу енергію з своєю, направляючи її вгору по Мікрокосмічній орбіті.
Перш ніж виконувати все це, подайте умовний сигнал своєї шакті зупинити всякий рух. Шакті повинна не тільки зупинити рух тазом, але і змінити напрям рух енергії. Зазвичай в цей час шакті відчуває, як з Лінгама буквально стікає чоловіча енергія Ян. І, природно, шакті її забирає. Потрібно розслабитися і повністю віддати свою збуджену Інь шиве під дугу куприка.
Коли відчуєте, як напруга пішла з Лінгама, можна знову надати повну свободу шакті або самому вести танець любові, регулюючи рівень енергії. Якщо Ваджролі з “великим витягуванням” виконується під час жіночого оргазму, то шакті повинна зупинити руху тазом і концентруватися повністю на внутрішніх рухах. Шакті може допомогти шиве утримати сім'я не тільки енергетично, віддаючи йому свою оргазмічес-кую, найсильнішу Інь, але і фізично. Для цього потрібно кільцевими м'язами біля входу у Віджайну стиснути підставу Лінгама.
Комбінуючи технікові Ваджролі з “великим витягуванням” можна не тільки запобігти процесу еякуляції, але і зупинити його, якщо він вже пішов. В цьому випадку ви відчуєте, як гаряча енергія разом з соком простати дійшла до уретри у підстави Лінгама і повернула в сечовий міхур. Хай це буде не повністю, не на все 100 відсотків. Наступного дня ви можете виявити у себе в урині помутніння або навіть невеликі пластівці.
Даоси і тантріки знають про благотворний вплив не тільки чоловічих оргазмічеськіх виділень на жінку, але і жіночих на чоловіка. Даоси стверджують, що вони поступають до чоловіка через головку Лінгама самі по собі. Але їх дія значно посилюється, якщо виконувати практику “великого витягування”, або Ваджролі, відразу після жіночого оргазму.
Другий полегшений варіант Ваджролі. Сядьте в зручну позу з прямою спиною на край стільця або на край складеної у декілька разів ковдри. Закрийте очі і розслабтеся. Постарайтеся підняти пеніс вгору шляхом напруги низу живота і тих м'язів, за допомогою яких ви зупиняєте сечовипускання. Стежите за тим, щоб в цей час не напружувалися м'язи промежини і сфінктера. Виконуйте протягом декількох хвилин з п'ятисекундними інтервалами для короткого відпочинку. Концентрація уваги на кшетраме Свадхистхани, тобто на верху лобкової кістки.
Можна концентрувати увагу на самій Свадхистхане у підстави хребетного стовпа на рівні куприка. Виконати Ваджролі і затримати цю всмоктуючу дію. З'єднати своєю увагою Свадхистхану і точку бінду у підстави черепа. Повернутися увагою в Свадхистхану і звільнити Ваджролі.


Все про чоловічу потенцію

Ваджролі мудра

по книзі Шрі Свамі Шивананда Сарасваті
КУНДАЛІНІ ЙОГА

Це важлива йогичеськая Крія в Хатха Йогі. Ви повинні наполегливо трудитися, щоб добитися повного успіху від цієї Крії. Дуже мало людей знають цю процедуру. Учні Йоги втягують воду спочатку через срібну трубку (спеціально виготовлений катетер), вставлену в уретру на 12 дюймів. З практикою, вони можуть втягувати молоко, потім масло, мед і т.д., і, нарешті, ртуть. Пізніше вони можуть втягувати ці рідини прямо через уретру без допомоги срібної трубки. Ця Крія широко застосовується для підтримки довершеної Брахмачарьі. У перший день ви повинні ввести катетер в уретру тільки на один дюйм; у другий день - на два; у третій - на три і т.д.
Ви повинні поступово тренувати це, поки не будете в змозі ввести всередину 12 дюймів катетера. Прохід стане чистим і розробленим. Раджа Бхартріхарі міг дуже моторно виконувати цю Крію.

.

Навіть крапля сім'я не може витекти у йога, що практикує цю Мудру. Навіть якщо воно виділиться, він може втягнути його всередину за допомогою цієї Мудрі. Йог, який втягує сім'я і зберігає його, перемагає смерть. Його тіло виділяє приємний запах.

Останній Трілінгасвамі з Бенареса був знавцем цій Крії. Шрі Свамі Кувалаянандаджі з Лонавли навчає цій Мудре.

Деякі називають Маюрасану "Ваджролі Мудрою". Ваджролі Мудра відома і під назвою "Йоні Мудра". Проте, опис Йоні Мудрі буде дано окремо.

Мета Ваджролі Мудрі - бути здійсненим в Брахмачарье. Коли учні практикують цю Мудру, вони несвідомо відволікають розум на статеві центри і тому не можуть добитися якогось успіху. Коли ви знайомитеся з описом цією Мудрі, ви повинні ясно усвідомлювати, що абсолютно необхідна строга Брахмачарья. Для того, що практикує це немає необхідності мати жінок або займатися сексом. Оскільки Гріхастхи мають дружин, вони вважають, що Ваджролі Мудра забезпечує контроль над народжуваністю, тому він мають гостре бажання практикувати цю Мудру. Це дурість і помилка. Вони не розуміють техніку і мету цій важливою Крії.

Практика Муля Бандхи, Маху Бандхи, Маху Мудрі, Асан, Пранаям і т.д., природно, забезпечать тому, що займається розуміння і успіх у Ваджролі. Вона повинна виконуватися під безпосереднім керівництвом Гуру.

Джерело: all-yoga.ru

Статті по темі


0 Відгуків на “Техніка йоги Ваджролі Мудра”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук