Ай-чи - стародавня китайська гімнастика фітнес

Прекрасна м'яка фізична практика, що не вимагає великих зусиль і доступна людям обох полови, всіх віків і фізичних станів. Тай-чи - це стародавніше трехлікоє китайське мистецтво: граціозний танець, техніка ведення бою і система загального оздоровлення. Як і в більшості східних традиційних мистецтв руху, в тай-чи жодна з складових не є домінантною, і всі вони, гармонійно переплітаючись один з одним, утворюють унікальне ціле.
Тай-чи дозволяє Вашій свідомості повернути втрачений контакт з тілом: так, виконуючи який-небудь рух, Ви виконуєте його не тільки руками або корпусом, але і розумом, концентруючись і візуалізуючи свої найдрібніші відчуття. Завдяки цій дистанційованості від насущних проблем тай-чи надає могутню цілющу дію на Вашу психіку і нервову систему, а крім того:

- Підвищує гнучкість тіла

- Укріплює суглоби

- Укріплює імунна і серцево-судинна системи

- Підвищує якість розумової діяльності

- Покращує координацію рухів

- Навчає ефективним прийомам самооборони (по даоській приказці «чотири унції сили можуть звалити масу в тисячу фунтів»)
Доктор Едіт Лау Мінг-чу, професор відділення медицини суспільства і сім'ї в Китайському університеті, говорить, що повільні вправи системи тай-чи незвичайно ефективні як спосіб запобігання остеопорозу. Результати його дослідження показали, що люди, тай-чи, що займалися, взагалі не схильні до ризику цього небезпечного захворювання. Додатково до цього у людей, що займалися за системою тай-чи, на сорок відсотків покращала якість м'язової тканини (у тих же, хто займався тільки розтяжкою, поліпшення склало десять відсотків).
Крім того, тай-чи дає чудові результати в ході реабілітаційного періоду після травм і переломів.
Вважається, що тай-чи з'явилася під час правління легендарного китайського імператора Фе Цзи, що призвав Інь Ганя придумати для народу «великий танець», який приносив би народу задоволення, зціляв би його і запобігав хворобам.
Структурно тай-чи є фіксованими комплексами плавних і повільних рухів і стійок. Тай-чи - це пройнятий східним колоритом танець, який приховує в собі небачені багатства. У випадку якщо Ваше Здоров'я засмучено сильно, перед записом проконсультуйтеся з лікарем.

Джерело: fit-life.com.ua

Статті по темі


0 Відгуків на “Ай-чи - стародавня китайська гімнастика фітнес”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук