Фітбол - фітнес з мячем

Підбираємо м'яч необхідного розміру.

Для того, щоб отримати найбільший результат від тренування по фітболу, одних регулярних занять по 30-40 хвилин недостатньо, необхідно також правильно вибрати м'яч - фітбол .
Коли придбаєте гімнастичний м'яч для занять в домашніх умовах, обов'язково потрібно враховувати своє зростання і вагу. При виборі м'яча - фітбола необхідно зважати на правило «прямого кута»: якщо сидіти на м'ячі, стегно і гомілка повинні утворити кут 90 градусів.
Коли зростання менше 155 см - купуємо м'яч діаметром 45 см, до 175 см - 55 см, вище - 65 див. Для дітей постом 135 см потрібний м'яч діаметром 30 див. Як правило, всі ці розрахунки відповідно до зростання і ваги можна дізнатися на упаковці. А разом з м'ячем бувають у продажу і насоси. Для того, щоб напевно переконається в тому, що цей фітбол вам підходить, ідеально було б протестувати його в магазині.
Не забувайте що окрім зростання, потрібно розрахувати вагу. У випадку якщо вага декілька перевищує норму (більш ніж на 15 кг), фітбол потрібно купувати на розмір більше.
Якщо ви плануєте заняття на фітболе з обважнювачами або з гантелями більше 500 г, звернете увагу на м'ячі з щільнішої гуми.
Буває, що фітбол вам можуть подарувати і він окажеться з великим розміром, чим вам потрібно, ви також можете користуватися їм, але при цьому не накачувавши м'яч до межі. Також перед тим, як займатися фітболом, в перший місяць, не потрібно накачувати м'яч дуже сильно.
Вправи на м'ячі - фітбол е - допомагають швидко придбати і повернути красиву фігуру, струнке тіло, королівську поставу і гарний настрій, навіть в тому разі якщо у вас була велика перерва в заняттях фітнесом.
Можна використовувати гімнастичний м'яч - фітбол по-різному. В першу чергу як недорогою, простій в обігу і мобільний тренажер, що дозволяє досить швидко повернути форму. Тому що поки ви просто сидите, ваші всі м'язи, а особливо м'язи спини і ніг, напружені, намагаючись утримувати рівновагу. Фітбол можна використовувати на роботі. У офісі, замість стільця сидите на м'ячі, додатково спалюючи близько 300 ккал в день. Але одне з важливих те, що ваша спина не болить навіть після 12 годин роботи знаходження за столом . Тільки півгодинні тренування на фітболе в день, і результат буде помітний вже через місяць .

Основні вправи для занять на фітболе :

1. Стрункі стегна.
Початкове положення: сидячи на м'ячі, руки завести за голову. Не відриваючи ступні від підлоги, рухати тазом вперед і назад. Спину тримати рівно, старатися, щоб верхня частина тулуба залишалася нерухомою. Повторити 15 разів. Після цього, не міняючи початкового положення, обертайте стегнами по і проти годинникової стрілки. Зробити 10 кругів в кожну сторону.

2. Королівська постава.
Лягти на м'яч вниз животом так, щоб з'явилися три точки опори: пальці ніг, долоні і живіт. Робити повороти тулуба управо і вліво, спираючись на одну руку і піднімаючи іншу. Потім, спираючись на руки, підняти по черзі ноги. Повторити по 15 разів.

3. Суперпрес.
Початкове положення: лежачи на спині, руки за головою. Поволі просувати ноги вперед, поки спина і стегна не утворюють пряму лінію. Роблячи кроки назад, повернутися в початкове положення. Після цього піднімати тулуб вгору і вперед. Зробити 10 повторів кожної частини вправи.

4. Укріплюємо грудні м'язи.
Початкове положення: лежачи на спині, ноги спираються об підлогу. У руках - невеликі (500 г) гантелі, руки зігнуті в ліктях. Голова і шия підняті вгору. Поволі піднімати руки вгору і повертатися в початкове положення. Зробити 10 поворотів. Потім розвести руки в сторони так, щоб вони утворили пряму лінію з плечима, і, не міняючи положення рук, робити повороти корпусу вліво і управо.

5. Стрункі ніжки.
Початкове положення: лежачи на м'ячі на боці. Утворити три точки опори: рука, ступня і талія. Робити махи, прагнучи піднімати ногу максимально високо. Виконати по 10-15 кожною ногою.

Джерело: fit-life.com.ua

Інші статті


0 Відгуків на “Фітбол - фітнес з мячем”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук