Фітнес за робочим столом готуємо фігуру до літа


Робота - будинок, будинок - робота. Жодної вільної хвилини для відвідин спорт-зала і приведення фігури в порядок. А, адже, сезон відкритих колін, обтягуючих брюк і легких нарядів не за горами. Що робити? Пора освоювати, так званий, офісний фітнес.
Починати заняття на робочому місці потрібно традиційно, з розминки. Підніміться пішки на пару поверхів вгору, спуститеся. Прогуляйтеся по коридорах. Тепер можна приступати до комплексу вправ для офісу, який займає не більше 20 хвилин. Боїтеся, що вас не правильно зрозуміють колеги? Ну, тоді попередите їх про свій намір влаштовувати розминки на робочому місці. Дивишся, у ваших рядах додатися спортсменів.
Тренуємо стегна
- Сядьте на край стільця, випрямивши спину. Ноги разом. Коліна притиснуті один до одного. Випрямляйте ноги по черзі. Шкарпетку при цьому тягніть на себе. Робіть, поки не втомитеся.
- З силою затисніть кулаки між колінами. Продовжуйте, поки не відчуєте паління в ногах.
- Притисніть коліна один до одного. Руками зіпріться на стілець по обидві сторони від себе. Тиснете ногами на підлогу протягом 5-7 секунд, долаючи опір рук. Розслабтеся. Повторите не менше 20 разів.
- Ноги під столом поставте на ширину плечей. Натиснете п'ятою правої ноги в підлогу, утримуючи напругу 5-7 секунд. Те ж саме виконайте лівою ногою. Повторите по 10 разів кожною ногою.
Підтягаємо сідниці
-Сядьте на самий краєчок стільця, небагато нахилившись вперед. Зі всіх сил напружте м'язи сідниць, на декілька міліметрів підвівшись над стільцем. Через 2-3 секунди опускайтеся. Повторите 12-15 разів.
Підводимо груди
- Сидячи на краю крісла, покладете руки на підлокітники. Зробіть рух, ніби ви хочете підтягти підлокітники до себе. Утримуйте руки в такому положенні 5-7 секунд. Повторите 15-20 разів.
«Ліпимо» руки
- Притисніть лікті до тулуба. Долоні - до нижньої сторони столешніци. Напружте руки, як би підводячи стіл. Через 5-7 секунд розслабте. Виконуйте до появи паління в м'язах рук.
- Встаньте спиною до столу, покладете на нього долоні. Злегка зігніть лікті. Перенесіть вагу тіла на руки, зігнувши коліна. Згинайте і розгинайте руки в ліктях.
Укріплюємо прес
- Сидячи на стільці глибоко вдихніть. На видиху різко втягніть живіт. Повторите вправу не меншого 50 разів.
- Сидячи, поставте руки трохи позаду себе так, щоб пальці «дивилися» вперед. З'єднаєте коліна. Видихніть і небагато підведіть зігнуті ноги. Постарайтеся зробити 30 -40 раз.
Як не засидітися на сидячій роботі:
- частіше ходите по сходах
- під час нарад - стійте
- спілкуйтеся з колегами особисто, а не за допомогою Інтернету
- віджимайтеся у ксерокса
- піднімайте пачки паперу для принтера як гантелі
- під час довгих телефонних розмов піднімайте по черзі ноги
- гуляйте під час обідніх перерв
А якщо вам, це здається смішним і безглуздим, то ось вам до слова:
Гіподинамія - це зниження рухової активності і сили м'язових скорочень. Гіподинамія приводить до порушення функцій організму: атрофічним змінам в м'язах, детренірованності серцево-судинної системи, зміні водний-сольового балансу, системи крові, імунітету, демінералізациі кісток і т.д. Характерна для людей, ведучих малорухливий спосіб життя. (Словник по природних науках, Психофізіологія)

Джерело: fit-life.com.ua

Статті по темі


0 Відгуків на “Фітнес за робочим столом готуємо фігуру до літа”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук