Фітнес удома

Є відмінний спосіб дати собі фізичне навантаження, не витрачаючи на це по три тисячі рублів в місяць і по три години в день. Займайтеся фітнесом удома! Все реально. Якщо у вас є гладка поверхня підлоги, килимок, спортивний одяг і тіло, що потребує поліпшень, нічого додаткового не потрібно.

Експерти стверджують, що танці під музику, коли за вами ніхто не стежить, набагато ефективніше в боротьбі із стресом, чим заняття в тренажерному залі. У домашніх занять є купа переваг, і крім економії часу і грошей, наприклад, ви можете насолоджуватися своєю улюбленою музикою.

Далеко не завжди, коли ви займаєтеся у фітнес залі, включають вашу улюблену музику, правда? Крім того, гучність звучання в залі не обов'язково відповідає вашим перевагам. Фітнес удома інша справа. Коли ви чуєте звуки вашої улюбленої музики, ви підтримуєте у себе інтерес до занять, розслабляєтеся і розважаєтеся одночасно.

Щоб підтримати в собі мотивацію до фітнесу, даємо вам декілька порад:

- Мислите позитивно Женете геть всі думки про те, що під час вправ фітнесом ви могли б протерти пил або почистити сантехніку в будинку. Домашні справи завжди знайдуться. Запам'ятаєте: час для вправ час для себе! Згадуйте про свої досягнення у минулому, про те, чого ви змогли добитися і це допоможе вам в майбутньому. Якщо ви позитивно мислите і відноситеся до себе ваше тіло настроїться на цю ж хвилю і працюватиме також позитивно.

- Хай все буде зручним Немає нічого гіршого, ніж форма, що не подобається вам, або незручний килимок, щоб перестати займатися. Купите те, що вам більше всього підходить. Приміряйте і як слід оцініть це, перш ніж купувати. Постарайтеся заручитися підтримкою близьких Поясните своїм домашнім, що ви хочете зайнятися собою. Розкажіть їм, навіщо і чому ви це робите. Люди, що люблять і піклуються, завжди підтримають вас.

- Прагнете до різноманітності Не обмежуйтеся одним комплексом, придбайте декілька DVD-дисків по фітнесу і займайтеся за різними програмами. Можна скласти розклад по фітнесу на тиждень і чергувати види активності. Це допоможе не тільки зберегти вашу мотивацію і зацікавленість, але і дозволить навантажувати різні групи м'язів.

- Визначитеся з моделлю Виберете собі свого улюбленого телетренера і прагнете досягти такої ж форми, в якій він знаходиться. Принаймні, працюйте у вибраному напрямі.

- Ведіть щоденний журнал активності. Це будуть не тільки записи ваших успіхів, але і нагадування про ті зусилля, які вже ви вклали.

І, нарешті, найголовніше - поставте себе на перше місце. Це не егоїзм, а якнайкращий спосіб допомогти іншим!

Танці і фітнес в цілому вимагають координації всіх систем організму, тому вони примушують трудитися мозок і підвищують його потенціал. Досвід показує, що якщо ви зважилися на домашні фітнес заняття, то це здорово допомагає з дієтою. Підвищується мотивація і слідувати їй легшає набагато. Все без виключення люди, які зайнялися танцями і фітнесом, відзначають поліпшення сну, позитивніше відношення до життя, підливши енергії, активнішу розумову діяльність, поліпшення взаємин з іншими людьми і ще цілу скупчую всього позитивного. Людина, що згинається під вантажем справ і щоденних обов'язків, забула, як це весело і здорово просто посуватися під музику.
Ми згодні, це непросто узяти і ввести в свій графік абсолютно нове заняття. Але на це потрібно зважитися. Стрес, погана екологія, нерегулярне живлення унаслідок завантаженості, втома, проблемні взаємини все це, на жаль, реальність, яка заважає нам бути активними, творчими і повними сил. Залишатися активною людиною в сучасному світі достатньо складно і для цього потрібно ухвалити свідоме рішення. Іншими словами, хочеш бути активним будь їм!

.

З повагою! Бятец Любов.

Джерело: sibfitnes.ru

Інші статті


0 Відгуків на “Фітнес удома”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук