Офісний фітнес

Не відходячи від робочого місця, можна провести повноцінне фитнес-заняття . При цьому колеги ні за що не здогадаються про ваші таємних тренуваннях . І тоді ніяка гіподинамія, відсутність часу і дефіцит свіжого повітря не перешкодять вам обзавестися спортивною фігурою і здоровим кольором особи.

Якщо гарненько придивитися, в офісі можна відшукати безліч абсолютно безкоштовних тренажерів. Потрібно тільки навчитися ними користуватися. Будь-яке тренування, у тому числі і офісну, потрібно починати з розминки. Ідеальний варіант - піднятися і спуститися на два-три поверхи. Добре робити це кожну годину або два. Ви відразу ж “розбудите” сонну від сидячого положення кровоносну систему. А заразом і передихнете на пару хвилин від робочої суєти.

Розім'ялися - і починаємо працювати

Вправа I1 для передньої поверхні стегна
Сядьте на край стільця і поставте ноги разом, притиснувши коліна один до одного. Спина обов'язково пряма. По черзі випрямляйте ліве і праве коліно, потягуючи шкарпетку на себе. Виконуйте вправу до тих пір, поки в м'язах не виникне відчуття легкого паління.
Якщо це вправа для вас дуже проста, розгинайте відразу дві ноги, не забуваючи тримати коліна разом. Цей варіант дозволяє також задіювати м'язи черевного преса і спини.

Вправа K2 для внутрішньої поверхні стегна
Для їх опрацьовування дуже добре використовувати маленький надувний м'ячик. Просто затисніть його між колінами і ритмічно стискайте ноги до тих пір, поки м'язи не втомляться. Якщо м'ячика під рукою немає, як опір підійдуть кулаки.

Вправа L3 для зовнішньої поверхні стегна
Саме там утворюються наполегливі “галіфе”. Сидячи, притисніть коліна один до одного. Руки поставте на стілець з обох боків, на рівні середини стегон. Долаючи опір рук, тиснете на них, щосили напружуючи м'язи протягом 5-7 секунд, потім розслабляйтеся. Повторите не менше 20 разів.

Вправа M4 для задньої поверхні стегна
Поставте ноги під столом на ширину плечей. Якщо ви в туфлях на високих каблуках, їх краще зняти. Не забудьте випрямити спину і напружити м'язи живота. По черзі тиснете п'ятою правої і лівої ноги в підлогу, утримуючи напругу 5-7 секунд. Повторите вправу по 10 разів кожною ногою.

Вправа O5 - пружні сідниці
Сядьте на самий край стільця і небагато нахиліться вперед. Руки можна покласти перед собою на стіл, але не переносите на них всю свою вагу. Сильно напружте м'язи сідниць і буквально на декілька міліметрів пріподнімітесь над стільцем. Утримавши це положення на 2-3 секунди, опускайтеся на місце. Виконаєте 12-15 повторів.

Вправа P6 для грудних м'язів
Сядьте на край стільця, випряміть спину і обхватіть руками підлокітники крісла так, щоб лікті і кисті опинилися на їх зовнішній поверхні. Тепер акуратно стискайте лікті, прагнучи підтягти підлокітники до себе. Тільки не перестарайтеся, інакше доведеться відповідати за зламане крісло. Зробіть 15-20 повторів цієї вправи, утримуючи напругу по 5-6 секунд.

Вправа R7 - скульптурні руки
Притисніть лікті до тулуба і поставте долоні з нижнього боку столешніци. У тому ж режимі - 5-7 секунд напруги і розслаблення - намагайтеся неначе “підвести” стіл. Ця вправа укріплює біцепси. Робити його потрібно “на совість”, до відчуття паління.

Вправа S8 для зміцнення трицепсів
Для їх виконання буде потрібно який-небудь стійкий об'єкт - стіл, стілець або підвіконня.
Встаньте до вибраного об'єкту спиною і поставте на нього долоні, зігнувши лікті і відвівши їх назад. Небагато “провисніть” в плечах і трохи зігніть коліна, перенісши вагу тіла на руки. Тепер згинайте руки в ліктях, прагнучи “вимкнути” м'язи ніг, а потім розгинайте назад. Зробіть стільки повторів, скільки зможете.

Вправа U9 - рельєфний прес
Навряд чи у вас є можливість прилягти на офісний килим і елегантно виконати пару серій скручувань. Тому сядьте на стілець. Випряміть спину, розпряміть плечі і небагато напружте сідниці. Зробіть глибокий вдих і на видиху щосили втягніть живіт. Виконаєте не меншого 50 таких втягувань. Вправу слід виконувати саме за рахунок напруги м'язів преса. Стежите, щоб діафрагма практично не піднімалася. Дуже важливо ритмічно вдихати і видихати, тому не затримуйте дихання.

Вправа X10 для нижньої частини черевного преса
Сидячи, поставте руки небагато позаду себе, долонями вперед. З'єднаєте коліна. На видиху невисоко підводьте зігнуті ноги, не забуваючи зберігати пряму спину. Зробіть не меншого 30 підходів.
Всі вправи можна виконувати як разом, так і окремо. Краще всього робити їх щодня, чергуючи навантаження на різні групи м'язів. Після тренування попейте води і по можливості потягніть м'язи, що попрацювали.

Все тренування займає не більше 20 хвилин. Зовсім не складно звільнити цей час для турботи про власне здоров'я і красу!

Джерело: fitnes-krasota.org.ua

Статті по темі


0 Відгуків на “Офісний фітнес”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук