Кардіостріптіз

Кардіострптіз привертає до людей своїм, прямо скажемо, недвозначною назвою, і, перше питання, яке виникає у новачків, - а що, роздягатися треба буде? Відповідаємо зі всією чесністю - ні, роздягатися не доведеться. Ну, в усякому разі, не на заняттях, а вже як ви застосовуватимете придбані знання з практики - справа ваше.
Отже, кардіостріп - це заняття аеробікою, що включають фітнес, а так само навчання стрип-пластиці.
Навіщо ж і кому потрібні подібні заняття
Ви соромитеся танцювати в діськобарах, вважаєте, що непластичні і визначення «прекрасна танцівниця» - це не про вас? Займіться кардіостріпом, і залиште у минулому всі ці дурні комплекси! Придбана в результаті занять прекрасна фігура, пластичність, першокласна постава значно підвищать вашу самооцінку і зроблять життя прекрасніше і цікавіше.
Займатися кардіостріптізом може кожен - і старий, і молодий. Освоювати подібні навики ніколи не пізно, єдине, про що хочеться згадати - якщо ваш організм незвичний до посилених тренувань, все ж таки краще про всяк випадок отримати консультацію лікаря.
Як проходять заняття
Тренування розділене на два етапи. Перший етап - стандартні заняття аеробікою, направлені боротьбу із зайвими жировими відкладеннями. Приготуйтеся до того, що навантаження відчуватиметься: заняття містять безліч присідань і підйомів, чергування вправ стоя/лежа, розтяжка... все це не дасть вам нудьгувати.
А ось друга частина занять - найцікавіша, та сама, «стриптизна». І час, що все залишився, відведений на заняття, ви освоюватимете рухи, вживані в плавному еротичному танці. Роздягатися, правда, як ми вже говорили, не доведеться, все-таки це всього лише імітація процесу.
Але все навчання направлене на досягнення чіткої мети: освоєння вами плавних рухів, придбання пластичності і граціозності.
А жердина буде?
Може, навіть і буде. Але скоріше - ні, кожен фитнес-центр дотримується на цю тему власної думки.
Врешті-решт, адже ви прийшли займатися все-таки ськоре фітнесом, чим стриптизом. Проте, якщо для вас такі важливі усілякі аксесуари, використовувані в тренуваннях, ви просто можете прийти саме в той центр, який має як допомогу і жердина, і різні інші пристосування для еротичного танцю.
А ось комусь сором'язливому без всього цього легше, спокійніше. Таким людям простіше тренуватися без екзотики.
Отже висновок - підбирайте такий фитнес-центр, який підходить за умовами вашим запитам.
Деякі правила кардіостріптіза
У заняттях будь-якими видами аеробіки контроль пульсу необхідний. Кардіостріптіз так само не є виключенням. 120 - 150 ударів в хвилину - це саме те, що треба. Частіші удари свідчать про те, що ви ще не готові до такого навантаження і темп роботи необхідно знизити.
Які результати занять кардіостпіпом
Теоретично, після курсу кардіостріпа ви зможете відважно витанцьовувати в нічному клубі біля жердини, якщо, звичайно, захочете. Або влаштовувати удома імпровізовані уявлення коханого, а можна просто показати придбані навики на дискотеці - повірте, вас оцінять по гідності.

Джерело: fittoday.ru

Інші статті


0 Відгуків на “Кардіостріптіз”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук