Аеробіка - один з напрямів фітнес програм

Аеробіка включає безліч різних напрямів, і, одним з її видів, що користуються особливою популярністю, є степ-аеробіка.
Заняття степ-аеробікою привертають не тільки своєю безперечною ефективністю, але і легкодоступностью. Не потрібно ніяких тренажерів, відвідини спортклубу необов'язкові, все, що вам буде потрібно - це спеціальна платформа у висоту близько 15 див. і знання техніки виконання комплексу вправ, який необхідно заздалегідь погоджувати з тренером.
Появою степа ми зобов'язані финтес-інструкторові із США . Ідея використання платформи для занять аеробікою прийшла до неї під впливом не дуже приємних обставин: Джина перенесла травму коліна, але скоро відновила щоденні тренування, і в цьому їй допоміг поріг власного будинку. Точніше, сходинки на крильці, які і стали для неї першою степ-платформою.
Заняття степом, на перший погляд, не представляють особливої складності: крок на платформу, крок з платформи, а як результат - прекрасна фігура, королівська постава, та і просто загальне оздоровлення організму. Тому причини, по яких степ-аеробіка набула дуже швидкого поширення, більш ніж зрозумілі.
Зміцнення м'язів ніг, придбання тонкої талії, оздоровлення серцево-судинної системи - і все це шляхом занять аеробікою, для якої не вимагається ні запам'ятовування особливих рухів, ні навіть відвідини спортзалу - адже займатися з легкістю можна і удома. Головне для занять - просто уміти ходити! А, як результат занять степом - ви ще і навчитеся ходити неймовірно красиво і пластично.
Заняття кроковою аеробікою допоможуть справитися і з такими захворюваннями, як артрит, остеопороз, і іншими неприємними наслідками недостатньо активного способу життя.
Степ-аеробіка для професійних спортсменів - прекрасна розминка.
Проте, не дивлячись на відносну легкість занять степ-аеробікою, потрібно дотримуватися деяких правил, щоб не заробити собі неприємності у вигляді різних травм і розтягувань:
• Крок на платформу - тільки за допомогою м'язів ніг, спина - вертикально, в підйомі не бере участь;
• Не можна ставити ступню на платформу не повністю;
• Спина - пряма протягом всього тренування
• Табу на різкі рухи
• Не навантажуйте роботою одну і ту ж частину тіла більше хвилини.
Перед заняттям, хвилини за тридцять, випити декілька стаканів води. Пити воду межу вправами (один - два ковтки) так само не забороняється.

Джерело: fittoday.ru

Інші статті


0 Відгуків на “Аеробіка - один з напрямів фітнес програм”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук