Архів за день 30 Травень 2008

Пілатес - гімнастика для всіх Комплекс вправ

При підготовці статті з'ясувалося, що про пілатес багато навіть і не чули. А тим часом ця унікальна система вправ, заснована на злитті східних і західних форм тренування, таких як йога, східні бойові мистецтва, медитація, греко-римська боротьба, бокс, здатна не тільки зробити ваше тіло граціозним і гнучким, укріпити м'язи, але і допомогти відновитися після травм хребта.

З історії.
Джозеф Пілатес, що народився в Германії в 1880 році, був кволою дитиною, страждав астмою, ревматичною лихоманкою і іншими хворобами. Проте сильна воля і бажання перемогти свої недуги спонукали Пілатеса розробити свою власну систему вправ. До чотирнадцяти років він володів здоров'ям і тілом атлета і навіть позував як модель. Джозеф Пілатес розглядав тіло як цілісну систему, частини якої повинні оптимально взаємодіяти. Кожна вправа викликає до дії велику кількість м'язів у всьому тілі без розділення на окремі м'язові групи.
У 1912 році Джозеф переїхав до Англії, де він заробляв на життя, працюючи боксером, циркачем і тренером по самообороні детективів Скотланд-ярду. Під час Першої світової війни його система реабілітаційних тренувань допомагала солдатам, що отримали поранення і що проходили лікування в госпіталі. Ця система дозволяла навіть лежачим хворим робити вправи і тим самих сприяла їх швидкому одужанню.

Пілатес - гімнастика для всіх Комплекс вправ →