Архів за день 22 Травень 2008

Заняття йогою і сексом

Як трансформувати вже зібрану всередині енергію насінної рідини, в якому місці тіла зберігати сексуальну енергію, як краще обмінюватися нею з жінкою, як збагатити збережене сім'я? Існують стародавні даоські практики в прості, але ефективні методи, які можуть бути легко освоєні людиною.Біблія
тантрічеського
сексу

Нік Дуглас
Пенні Слінгер
Вдосконалення
чоловічою
сексуальній енергії

Мантек Чиа
Майкл Вінн

Сексуальна невідповідність чоловіка і жінки є очевидною. Жінка може сексуально сприймати свого чоловіка так довго, скільки це їй приємно, і тому даоси говорять, що її суть Інь є майже невичерпною. Здатність чоловіка займатися любов'ю обмежена кількістю енергії, яку він може використовувати для підтримки ерекції. Його суть Ян легше стомлюється. Жінка сексуально є сильнішою, ніж чоловік, тому що в цьому є біологічна потреба. Її відтворюючі органи повинні витримати напругу фізичного виношування дитини і його вигодовування.
Вплив на чоловіка цієї основної біологічної нерівності є величезним, породжує ланцюг його реакцій, які проникають в його мислення і відчуття на всіх рівнях, включаючи брак, роботу, вибирані нами культурні ролі, які ми хочемо грати в суспільстві, і вибирані нами духовні моделі для нашого внутрішнього зростання.

Заняття йогою і сексом →