Архів за день 20 Травень 2008

Питання інструкторові тих хто вирішив зайнятися фітнесом

М'язи - це м'язи
? Існує думка, що, якщо перестати ходити в тренажерний зал, м'язи перетворяться на жир. Хіба таке можливе?
!! Звичайно, немає. Адже м'язи - це м'язи, а жир - це жир. Їх природа різна, і одне перетворити на інше неможливо. Якщо ви перестанете займатися силовими вправами, то, безумовно, ваша мускулатура поступово втратить в силі і масі, але при бажанні її можна швидко відновити. Щоб не обростати жиром, стежите за калорійністю раціону. Важливо дотримувати баланс між споживанням і витратою енергії.

Гантелі як сжігатель жиру
? Мій друг говорить, що, поки я не схудну, мені не можна займатися силовими тренуваннями. Він боїться, що я стану дуже «великої». Невже це правда?
!! Ваш друг помиляється. Силові вправи допоможуть наростити м'язову масу, що підстебне обмін речовин, і ви спалюватимете більше калорій навіть в стані спокою. Навпаки, якщо худнути без силових тренувань, то разом з жировою тканиною піде і мишечная, а це відіб'ється на метаболізмі. Не варто боятися, що від силових вправ ви перетворитеся на культуристку - для цього потрібно працювати з дуже високою вагою. А те, що помірне обтяжило, при якому втома наступає до 8-12-го повтору, лише додає м'язам тонус і робить вас сильнішими.

Повільне схуднення
? Протягом місяця я правильно харчуюся, 3 рази в тиждень займаюся аеробікою, а на вагах - тільки мінус 1 кг Чому схуднення відбувається так поволі?
!! Зважування дає вельми суб'єктивне поняття про прогрес. Краще звертайте увагу на те, як сидить на вас одяг. Якщо ж ви хочете швидше розлучитися із зайвою вагою, спробуйте поєднувати навантаження аероба з силовим. Але тільки не перестарайтеся: худнути можна максимум на 500-1000 г в тиждень. Тоді ви не завдасте шкоди своєму організму.

Питання інструкторові тих хто вирішив зайнятися фітнесом →