Архів за день 17 Травень 2008

Секс або фітнес чим зайнятися

Секс і фітнес - поняття в чомусь близькі і деяким чином тісно зв'язані. Дійшлі учені не перший десяток років намагаються з'ясувати, як фізичні навантаження впливають на сучасну людину, що живе в атмосфері постійних авралів на роботі, "брудного" навколишнього середовища і неправильного живлення. Досвідченим шляхом вони встановили, що секс навіть корисно за спортзал.

У сексуально збудженої людини частота пульсу збільшується з 70 до 150 ударів в хвилину, як у спортсмена, який докладає максимальне зусилля в забігу на коротку дистанцію. Це відбувається під впливом гормону окситоцина, який контролює м'язи і функціонування матки в період вагітності. З'ясувалося, що під час оргазму рівень цього гормону підвищується в 5 разів. Крім того, під час оргазму під впливом окситоцина кількість серцевих скорочень збільшується в 2 рази і підвищується кров'яний тиск.
Тому, по словах учених, хороший секс укріплює серце і не запобігає серцево-судинним захворюванням нітрохи не гірше за заняття на супермодних тренажерах. Два інших гормону - DHEA (дегидроепіандростерон) і тестостерон - також знижують ризик серцевих захворювань.

.

Люди, які займаються любов'ю не рідше за 2 рази в тиждень , володіють міцнішим здоров'ям, ніж ті, хто нехтує або по яких те причинам не може собі дозволити такій "розкоші".
Регулярний секс, по завіреннях лікарів, захищає жінку від раку грудей, а чоловіка - від раку простати, впливає на душевний стан (викид гормонів під час сексуальних стосунків сприяють релаксації), надає благотворну дію на імунну систему, захищає від простуд і грипу, покращує нюх і навіть розвиває інтелектуальні здібності у жінок! Навіть від однієї думки про секс організм починає виробляти все той же чарівний окситоцин, від якого жінки набувають здатності ясніше і глибоко мислити. Правда, чоловіки від сексу втомлюються.
Проте ця приємна втома триває недовго, і скоро в організмі починається щонайпотужніша стрічна реакція, що робить людину активнішим і заповзятливішим.

Секс або фітнес чим зайнятися →