Архів за день 15 Травень 2008

Як почати заняття фітнесом

Люди приходять у фізкультурно-оздоровчі центри або починають займатися самостійно, ставлячи перед собою різні завдання: хтось хоче укріпити здоров'я, комусь необхідно скинути зайву вагу, а для когось основною метою занять є напрацювання м'язової маси. Так або інакше, для досягнення будь-якою з цих цілей необхідно дотримувати певний ряд умов, невиконання яких значно загальмує шлях до поставленої мети або взагалі зробить неможливим досягнення бажаних результатів.
Простим прикладом невиконання правил занять є стан людини, коли пропадає інтерес до тренувань і відвідини залів ставати все рідше і рідше. Причиною цього може бути як проста перевтома організму від неправильно дозованої роботи, так і відсутність видимих результатів унаслідок безграмотно побудованих тренувальних занять.

Щоб уникнути всіх неприємних наслідків від занять фізичною культурою, необхідно обдумано підходити до кожного заняття і по можливості дотримувати необхідні умови тренувань. На жаль, практично неможливо описати всі вимоги, що пред'являються до тренувань, їх дуже багато, це і спосіб життя і умови живлення і облік індивідуальних особливостей організму. Але існують певні вимоги, які є загальними для всіх і на які в першу чергу необхідно звертати увагу.

Отже, починаючи тренування, необхідно:

Як почати заняття фітнесом →