Архів за день 4 Травень 2008

Освічуємося за допомогою йоги

Йога грунтується на гармонії між душею і тілом. Вона веде свою філософію від індійських метафізичних учень. Слово «йога» прийшло до нас з санскритської мови і означає «з'єднання, злиття, об'єднання». Кінцева мета цієї філософії - знайти рівновагу між душею і тілом, а потім досягти власної освіти. Важливими елементами йоги є пози, дихання, розслаблення і медитація.

Йога - це духовне тренування, яке дозволяє особі об'єднати тіло, дух, серце. В кінці кожного заняття ви відчуватимете заспокоєння, тому що відбувається природна перебудова вашого тіла, яка приводить до природної перебудови вашого сприйняття життя.

Через постійну практику ви станете терпиміші до інших, знаходитимете більше приводів для радощів, матеріальна сторона буде менш значущою. У вас відкриється «духовна свідомість». Йога допоможе розплющити вам очі на речі, які ви ніколи не помічали. Вона змінить ваше життя, звички, тіло, здоров'я, розум, стиль дихання, ваше сприйняття миру і зовнішній вигляд. Зрештою вам відкриється мудрість, уміння управляти вашою свідомістю і підсвідомістю.

Освічуємося за допомогою йоги →