Архів за день 8 Квітень 2008

Тантра йога

Це холістічеській підхід до пізнання загального з погляду індивідуального: вивчення макрокосмосу через вивчення мікрокосмосу. Тантра йога "настояна" на всіх науках - астрономії, астрології, нумерологиі, фізіогноміці, фізиці, хімії, алхімії, традиційній індійській медицині - для забезпечення практичної реалізації високої філософії в повсякденному житті. Замість того щоб розділяти різні області людських знань, Тантра Йога збирає їх разом.

Мета Тантра йоги

Розширити знання про всі стани свідомості, неспання, марення або сон. Для здійснення цього нам необхідне якесь депрограммірованіє або перепрограмування нашого людського комп'ютера. Наше народження у визначеному місці і часу дає нам нашу первинну програму, яка залежить від спадковості і навколишнього середовища. Якщо ми задоволені результатами і живемо без особливих проблем, тоді необхідності в змінах немає, але, переживаючи великі труднощі або починаючи шукати щось за межами нашої обмеженої програми, нам необхідний шлях її зміни.

Тантра йога пропонує методологію і інструменти для цієї роботи. Тантра йога учить нас розпізнавати різні чинники, що впливають на наші думки і відчуття, долати перешкоди на шляху до нашої еволюції, такі як байдужість, тваринна суть, егоїзм. Очищаючи наші думки і відчуття, шляхом цієї практики Тантра йоги, ми вчимося створювати світ, гармонію і порядок усередині нас самих.

Тантра йога →