Архів за день 8 Березень 2008

Фитнес-косметика

Для багатьох жінок основна мета занять фітнесом - бажання схуднути , привести себе у форму. І дійсно, фізичні вправи у поєднанні з розумною дієтою творять справжні дива. Але якщо хочеться отримати більш виражений або швидший ефект, то до цієї формули варто додати і косметичний відхід. Йдеться і про професійні процедури, і про використання спеціальної косметики. Якщо грамотно збудувати алгоритм догляду за собою, можна уникнути і проблем з шкірою, і “нерівномірного” схуднення. Крім того, ви збережете шкіру особи гладкою і чистою, навіть якщо тренуєтеся дуже інтенсивно.
Сьогодні багато спортивних клубів пропонують програми з серії “Фітнес плюс косметологія”. Крім тренувань, ви можете вибрати спеціалізовані програми для особи і тіла.

.

Концентрірованноє схуднення

Почнемо з найпопулярнішого - програм схуднення. Якщо ви тренуєтеся два-три рази в тиждень, ви можете прискорити перетворення своєї фігури, додавши в свій розклад одні відвідини косметолога або масажиста в тиждень. Залежно від проблеми можна робити антіцеллюлітниє, лімфодренажниє або ліфтінговиє процедури.

Фитнес-косметика →