Архів за місяць Лютий 2008

Одяг для фітнеса необхідність або дань моді

Неважливе, чи є спорт сенсом життя, або ж це просто спроба відповідати моді. Так або інакше, в гардеробі кожною з нас знайдеться пара спортивних дрібничок. Навіть на перший погляд простенький топ є не що інше як традиційний елемент одягу для фітнеса. Проте не все, здавалося б, спортивні речі підходять для заняття фітнесом. Як же не сплохувати і правильно вибрати якісний і стильний одяг?

З приходом XXI століття грань між спортивним і повсякденним одягом стала практично непомітною. У гламурних клубах все більшою популярністю користується стиль «спортивний гламур», а в спортивних магазинах все частіше можна зустріти людей, далеких від спорту, проте стильних і таких, що купують спортивний одяг виключно по волі моди. Спортивний одяг користується найбільшою популярністю серед молоді. Воно і зрозуміло: молодь хоче бути модною, стильною, а що як не одяг для фітнеса показує прихильність до особливо модного нині стилю життя - спорту?

Одяг для фітнеса необхідність або дань моді →


Кросовки для фітнеса

Які ж кросовки підходять саме для фітнеса? Перш за все слід сказати про тих, що точно не підійдуть, наприклад повсякденні моделі для міста. Їх основні достоїнства - надійність і зносостійкість при спокійному пересуванні по будь-яких дорожніх покриттях - абсолютно не потрібні в залі; з іншого боку, "вуличні" кросовки не здатні забезпечити головної вимоги для занять фітнесом - оптимального захисту ноги при дуже високому рівні фізичної активності.
Явно не годяться моделі для бігу і ходьби - в них можна відносно швидко і легко переміщатися по достатньо рівній і прямій трасі, відмірюючи кілометри в зручному темпі, але знову-таки для занять фітнесом в залі це жодним чином не потрібно.
Так які ж вимоги пред'являються у фітнесе до "рідних" кросовок?

Цілком зрозуміла вимога - легкість, адже тоді і займатися буде легке. Забезпечується це досить просто для зального взуття, яке не призначене для подолання калюж, сніжних занесень і бездоріжжя.

Кросовки для фітнеса →