Архів рубрики 'Одежа для фітнесу'

Колекція SOLO купальники і одяг для фітнеса

Мейнстрім літнього сезону - легкий і комфортний одяг. Яскраве сонце і тепле повітря спонукають нас до активного способу життя, будь то поїздки на дачу, заняття спортом, походи на природу або відпочинок на пляжі. У такі моменти зручність і комфортність одягу стають особливо важливими. Разом з тим, за останній час мода на спорт, здоровий і активний спосіб життя, можна сказати, досягла свого апогею. І тому до такого одягу пред'являються тепер додаткові вимоги. Вона вже не може бути просто комфортною, а повинна бути ще і модною, незвичайною, такою, що привертає увагу. І бажано, прийнятною за ціною.

В контексті цієї ідеї, на ринку одягу для спорту і відпочинку виділяється марка Solo . Марка є щодо молодої, проте вона вже встигла зарекомендувати себе з самого кращого боку як в очах колег, так і в очах іноземних партнерів. Доказом тому є та, що пройшла на початку липня в готелі "Олімпік Пента Ренесанс" прес-конференція, присвячена початку співпраці мазкі SOLO і компанії INVISTA, світовим лідером у виробництві еластичних волокон і матеріалів, власником торгової марки LYCRA®.

Колекція SOLO купальники і одяг для фітнеса →


Ваш одяг для фітнеса


Незалежно від того, чому ви вирішили зайнятися спортом - чи тому, що в принципі ніколи не припиняли їм займатися, і без нього не мислите своєму життю, або тому, що це модно, або лікар порадив - у будь-якому випадку, питання два: потрібно купити одяг для фітнеса і як цей одяг повинен виглядати?
Швидше за все, у вас в гардеробі знайдеться як мінімум пара речей в спортивному стилі. Наприклад, ваш яскравий літній топ є класичним елементом фитнес-одягу. Проте зовсім не всі речі годяться для занять фітнесом. Так що ж вибрати, як відрізнити якісний одяг від підробки і не накупити зайвих речей?
У нашому, двадцять першому столітті, практично повністю стираються межі між повсякденним одягом в стилі «casual» і просто одягом для спорту. Все більше людей носять спортивний одяг і одягаються в спортивних магазинах, хоча від спорту дуже і дуже далекі. У модних клубах популярний напрям «спортивного гламура». Дуже поширений спортивний одяг і в середовищі молоді. І це зрозуміло. Адже населення хоче бути модним і стильним. А зараз модно активно піклуватися про своє здоров'я і займатися спортом. Спортивний одяг став ще одним атрибутом успішності.
Проте перед тим, як відправлятися за покупками, врахуйте наступні моменти:
Вибирайте одяг з синтетичних матеріалів. Як не дивно, для спорту одяг з натуральних тканин малопридатна. Безумовно, натуральні тканини не електризуються і приємні для тіла, проте мають ряд недоліків, отсутствующих у синтетики. Одяг з натуральних тканин повільніше вбирає вологу, і є ризик переохолодження - волога перестане випаровуватися, і тіло почне остигати. Плюс до всього натуральні тканини досить швидко вицвітають і втрачають форму, та і впрінципе легше рвуться і мнуть. Тому виробники стильного спортивного одягу додають в свої колекції з натуральних тканин не менше 10 % лайкри, щоб зменшити ці недоліки.
Синтетика панує і володарює в світі спорту. Її носять і професійні спортсмени, і любителі спорту, і просто люди, комфорт, що люблять, і зручність. Синтетика ділиться на декілька видів залежно від призначення. Для аеробіки потрібні тканини, не проникні повітря. В цьому випадку створюється «ефект обгортання» і ви починаєте посилено худнути. Для активних занять спортом - наприклад, зимових видів, скелелазіння, танців і тому подібного потрібні «дихаючі» тканини. Інакше одяг вбиратиме вологу, і виникає ризик переохолодження.
Найбільш поширений спортивний одяг з поліестера. Вона представлена практично у всіх магазинах, стоїть недорого і має цілком прийнятну якість. Одяг з поліестера добре випаровує вологу і швидко сохне, носиться довго, спокійно переносить безліч прань і не потребує глажке. В протилежність натуральним тканинам поліестер не колеться, він м'який і приємний на дотик. Одяг з поліестера - економічне придбання, оскільки служить багато років.
Одяг для фітнеса, як би зовні не була вона схожа із звичайною, все ж таки відрізняється від повсякденної. Вона завжди або легко тягнеться або має вільний крій. Перевірте одяг по швах - вони повинні бути рівними і міцними, без затягувань і ниток, що стирчать, - це застава якості. Інакше ваш новий спортивний костюм не протягне і тижня. Вибирайте одяг, в якому шви зроблені назовні, - заховані всередину, вони можуть викликати роздратування або натерти розпалену шкіру.
У модних магазинах і бутіках продається одяг, зовні дуже схожий на спортивну. Проте там асортимент лише імітує спортивний одяг, оскільки орієнтується на покупця, наступного моді.
Важливо розуміти, що одяг для занять спортом продається тільки в спеціалізованих спортивних магазинах. Консультанти в подібних магазинах нададуть вам кваліфіковану і професійну допомогу у виборі одягу для занять спортом.
Врахуйте, що незалежно від того, з якої тканини зроблений ваш одяг - з натуральної або з синтетичного матеріалу - її необхідно стирати, по можливості, після кожного тренування. І набуваючи одягу для фітнеса, враховуйте цей момент як один з найбільш пріоритетних. Уточните у консультанта, скільки прань винесе цей одяг без втрати форми, при якій температурі її стирати і який відсоток поліестера - поліестер більш за решту всіх волокон деформується при пранні.
Загальновідомо, що в одязі для спорту найважливішим є комфорт. І вибираючи між комфортним і модним спортивним одягом, перевагу варто віддати спортивною. Тільки в цьому випадку заняття спортом будуть в радість.
За матеріалами www.beautynet.ru.

Джерело: shmotok.ru


Одяг для занять фітнесом

Краса повинна бути у всьому. У людині, в одязі і в тому, що його оточує. Можливо, тому, не жаліючи сил і часу, ми піклуємося про фігуру і про те, що надіте на цю саму фігуру. Особливо, звичайно, хвилює це прекрасну половину людства.
У просторому приміщенні або маленькому затишному залі фитнес-клубу, прикрашеному виблискуючими дзеркалами або мерехтливими різноколірними лампочками, створюється бойовий настрій на час-другой напружених спортивних занять. А яскраві кольори костюмів піднімають настрій тих, що займаються. Напевно, ви вже здогадалися, що цього разу мова піде про одяг для фітнеса. Це одне з відгалужень спортивної моди - моди, яку, хоча вона вважається молодіжною, люблять і старий, і молодий. І юна леді, і пані "бальзаковського" віку хочуть відчувати себе комфортно в ефектному спортивному прікиде. Основні вимоги до одягу для фитнес-залів - краса і зручність.
Щільно облягаючи фігуру, вона, проте, не повинна сковувати рухи.
З чого ж роблять всі ці жіночі "штучки": топ, купальники, тайси і лосини? Сьогодні у виробництві одягу для фітнеса зазвичай використовують бавовну, синтетику і віскозу. Бавовна - натуральний матеріал, і спеціального уявлення ця тканина не потребує. Всі знають, як легко в ній дихається тілу і як приємна вона на дотик. Але чисто бавовняна тканина швидко втрачає форму, протирається і вицвітає, тому в спортивній індустрії в бавовну обов'язково додають синтетику: як правило, лайкру - блискучу нитку, що тягнеться (але що не розтягується). Чим вище у виробі відсоток лайкри (5-10% і вище), тим міцніше і довговічніше річ.
Вироби з трикотажу, до складу якого входить 90% бавовни і 10% лайкри, добре облягають фігуру, легко стираються і не втрачають насиченість кольору.
Синтетика - продукт сучасних технологій. Вироби з неї чудово "сидять" на фігурі, вони еластичні і стійкі до навантажень. Випускаються різні типи синтетичних тканин. Є матеріали, не проникні повітря: у них змоклі любительки аеробіки посилено худнуть в проблемних місцях. Проводяться і "дихаючі" тканини. Та, що зношується синтетичного одягу або її міцність залежать від якості текстиля. Чим ізощреннєє тканина, тим вона дорожча. Останнім часом стали проводитися моделі з віскози (приблизно 95%) і еластана (5%). Звичайно це одяг вільного крою і різноманітних забарвлень. Фитнес-одяг роблять з бавовняною або синтетичною підкладкою (або без оної).
Відповідно, це впливає на вартість виробів. Основне призначення підкладки - вбирати піт. Вибір матеріалу і моделі залежить від смаку і матеріальних можливостей купувальниці.
Який же одяг вибирають для занять фітнесом, і які її особливості? Відзначимо, що на сьогоднішній день фірми-виробники прагнуть розширити функціональність моделей, що випускаються ними. Все частіше в одязі, призначеному для занять аеробікою, шейпінгом або в тренажерному залі, стає так же природно з'являтися на вулиці.
Почнемо з "верху" - боді, топ, купальники, спортивні блузи. Якщо кілька років тому були популярні боді, звані в народі "суцільний живіт", то зараз їх практично не зустрінеш ні в залах, ні в магазинах. Подібне падіння інтересу викликане тим, що заняття в закритих, глухих боді викликають дискомфорт - жарко.
Сьогодні ж попит мають топ. І яких їх тільки не буває! Відкритих, у вигляді борцовок, із закритою англійською проймою, схожих на маєчки, з блискавкою і без... Але всі вони залишають відкритим живіт. Спеціальні фіксатори-гумки, вставлені в пройму і декольте, дозволяють надягати топ без бюстгальтера. Носиться він в обтягування і підбирається строго за розміром. "Похідні" від топ предмети - топ-блузки - шиються з комірцями, часто контрастними за кольором.
У спортивних блузах з'являються рукави - зовсім короткі і три чверті. Блузи можуть бути і в обтягування, і повільніше. Їх довжина варіюється: від зовсім коротеньких - на зразок топ, що залишають лише смужку відкритого тіла, - до тих, що прикривають стегна. Сама ходова модель - до талії. До розряду спортивних блуз можна віднести витончені футболки з рукавами три чверті, які, хоч і мають вільний крій, добре зберігають форму завдяки еластичності тканини.
Купальники з тангой - вузенькою смужкою трусиків ззаду - і найрізноманітнішим "малюнком" лямок на спині носять, надягаючи поверх бриджів, лосин і тайсов. Але вони зовсім не поєднуються з брюками. Попит на купальники у фітнесе невеликий. Різноманітність одягу "вище за пояс" дозволяє будь-якій пані підібрати потрібний фасон, допомагаючи підкреслити або, навпаки, приховати недоліки фігури і шкіри. У одязі для "верху" популярні різні кольори: чорний (але цей колір декілька похмурий), червоний, синій, жовтий, блакитний, білий - чисті, яскраві, радісні тони. Викликають інтерес моделі зі вставками контрастних квітів. Цього року в моду входить беж.
На весняних показах спортивного одягу у Франції і Італії цей колір визнаний найстильнішим. Не "у ході" пастельні тони. Мабуть, ніжні фарби актуальніші в іншій обстановці. До топ і спортивних блуз пропонується верхній одяг - спортивні жакети, куртки.
Самий ходовий колір "низу" - чорний. Це традиційні довгі лосини, щільно обтягуючі ноги, леггенси з штріпкамі (утримувачами внизу). Мають попит бриджі - лосини в три чверті: повністю в обтягування або повільніше. Актуальні тайси - лосини до колін або зовсім-зовсім короткі.
Але "хіт" сезону - спортивні брюки. Виготовляються вони в основному з суміші бавовни і синтетики. Ноги, що щільно обхвачують, до колін, вони розходяться донизу. Фасони брюк можуть бути самими різними: з поясом на талії, що тримаються на стегнах, зі вставками, з лампасами. . . Крім фитнес-залів, вони чудово підходять для прогулянок і поїздок. Об'єднуючі в собі "верх" і "низ" комбінезони зазвичай шиють двобарвними, з довгими і короткими рукавами; з "низом", що доходить до щиколоток, колін або до середини стегна. Вони особливо популярні у повних жінок. Суцільний костюм, щільно тягнучи фігуру, прибирає її нерівності і надлишки.
Але професіонали рідко виступають в комбінезонах, віддаючи перевагу відкритим моделям, які вигідно підкреслюють достоїнства їх фігури.
Розповідаючи про одяг для фітнеса, звичайно ж, не можна випустити з уваги таку важливу деталь, як шкарпеточки. Шкарпетки для аеробіки випускаються високими, як гольф. Верхня частина їх приспускається і збирається, підкреслюючи довжину ноги. Білі, а також чорні, сірі, рожеві, жовті і інших квітів, вони прекрасно виглядають з легкими кросовками. У виробництві шкарпеток використовується бавовна (близько 80%) і синтетика (20%).
У магазинах можна придбати одяг як зарубіжних, так і вітчизняних виробників. Правда, російські моделі не завжди добре "сідають" по фігурі, тому перед покупкою рекомендуємо ретельно оглянути одяг. Особливу увагу звернете на якість швів у виробі. У фітнесе використовується трикотажний шов. Він розтягується, завдяки чому одяг не утрудняє рухів і не рветься. Владарки розмірів S, M, L і XL можуть підібрати собі одяг для занять фітнесом практично без проблем. А ось якщо ваші габарити перевершують 52-й розмір, то одяг в обтягування, як вирішили фірми-виробники, вам не підходить.
Що ж, зате у жінок з'являється стимул: скинувши зайві кілограми, можна придбати вподобану річ меншого розміру.
Вартість фитнес-одягу залежить від багатьох чинників: якості тканини, фасону, країни-виробника. Чим крутіше фірма, тим дорожче продає вона свої вироби. Найдорожчим є верхній трикотаж - куртки до топ з тканини: від 500 до 2000 рублів і вище. І брюки - в межах 500-2000 рублів. Топ коштують в середньому від 250 до 1500 рублів, блузи - від 350 до 1500 рублів. Можна підібрати недорогий комплект - що полягає, наприклад, з брюк і спортивної блузи - за 800 рублів.
Вибравши спортивний одяг улюбленого кольору, модного крою, яка, до того ж, вдало "сидить" на вас, посміхніться своєму віддзеркаленню у величезному дзеркалі фитнес-залу - і вперед: до вершинам краси і здоров'я.

Джерело: dresscom.ru


Випуск спортивного одягу компанією Dilemma

Фірма була установлена в 1984году і зайняла помітне місце на угорському ринку виробників купальних костюмів. У 1998 році після оцінки можливостей на вітчизняному ринку фірма змінила свій профіль.

Під новою назвою «DILEMMA» компанія реалізує спортивний одяг і одяг для фітнеса, що стала особливо популярною за кордоном, завойовувала все нових покупців в країнах СНД, Південно-східної Азії, Австралії і Західній Європі.

Можна з гордістю заявити, що фірма займає провідне місце серед конкурентів на ринку завдяки особливій увазі, вибору тканин і аксесуарів, що приділяється.

Випуск спортивного одягу компанією Dilemma →


Одяг для фітнеса секрети сучасних матеріалів

Те, що на вулиці як і раніше прохолодно, і справжня весна прийде набагато пізніше, ніж про це повідомить календар, ще не означає, що Вам ніде покрасуватися у відкритому і облягаючому одязі. Узяти, наприклад, заняття спортом - чим не привід? Якщо Ви ходите в клуб або займаєтеся фітнесом удома (а може, тільки збираєтеся почати), то вже знаєте, що для досягнення кращих результатів тренуватися треба в спеціальному одязі - якісною, максимально зручною і, звичайно, красивою.

Якщо Ви такою ще не обзавелися, рекомендуємо Вам це зробити. Хороший одяг для фітнеса проводять такі фірми, як CASALL, FREDDY, FUERTE VENTURA, а також відомі всім і кожному NIKE, REEBOK і ADIDAS.

Проте перш ніж одягатися у відкритий топ, брюки на стегнах або кокетливі шортіки, Ви напевно задастеся питанням, з яких матеріалів вони зроблені, і якими перевагами ці матеріали володіють. Сапплекс, тактель, еластан. Від великої кількості незнайомих назв голова може піти довкруги. Перш ніж відправитися в магазин, буде зовсім не зайвим дізнатися про сучасні тканини докладніше. У цьому Вам допоможе наша стаття.

Одяг для фітнеса секрети сучасних матеріалів →


Одяг для фітнеса і відпочинку торгової марки Belussy

Ми раді вітати Вас на нашому сайті, поява якого допоможе Вам дізнатися про одяг для спорту під торговою маркою BELUSSY багато нового і цікавого.

Торгова марка BELUSSY представлена в Росії більше трьох років і завоювала вже велику кількість поклонників модного спортивного одягу .

Одяг для фітнеса і відпочинку торгової марки Belussy →


Спортивний одяг для йоги танців фітнеса

Спортивний одяг для йоги, танців, фітнеса

DANSKIN - це одна з перших в світі фірм, яка почала займатися дизайном і виробництвом спортивного одягу для жінок. Компанія DANSKIN, INC. була створена в 1882 році і є найбільшим виробником спортивного одягу для фітнеса, аеробіки, шейпінгу, а також для танців, балету, йоги і одягу для фігурного катання. Заснована в Нью-Йорку, як маленьке сімейне підприємство, що проводить одяг для танців і балету, DANSKIN винайшла трикотажні колготки і купальники, і створила як танцювальний стандарт колготи в сітку під торговою маркою "Netskin".
З часом діяльність фірми розширилася, і фірма почала займатися дизайном і виробництвом спортивного одягу. В даний час цей напрям є таким, що веде.

Понад 90% продукції компанії DANSKIN, INC. проводиться в США на власних підприємствах компанії, що є заставою її високої якості і гарантує відмінні споживчі властивості.
Концепція компанії Данськін - ніколи не знижувати стандартів відносне дизайну, функціональності і якості і завжди пропонувати своїм покупцям тільки найкраще.
Завдяки високій якості і комфорту спортивний одяг під торговою маркою DANSKIN завоювала широку популярність, як в США, так і в Європі. З 1995 року фірма DANSKIN представлена в Росії ексклюзивним дістрібьютером ЗАТ "МІСТ" .
Асортимент продукції компанії DANSKIN, INC. включає великий вибір одягу для занять йогою, танцем, фігурним катанням, аеробікою, шейпінгом і просто спортом для дітей і жінок різних вікових груп. Спортивний одяг DANSKIN розробляється і створюється, зважаючи на особливості жіночої будови. Унікальність DANSKIN полягає в тому, що компанія починає виробництво одягу зсередини, починаючи з контурів тіла, і створює одяг, який дихає, дозволяє вільно рухатися і при цьому забезпечує необхідний захист.
Завдяки використанню технологічно просунутих матеріалів, таких як Dry Zone, Supplex, і O2 Performance (унікальне поєднання CoolMax і бавовни) фірма DANSKIN добилася відмінних результатів по повітропроникності і виведенню вологи.
DANSKIN є синонімом якості, комфорту, новаторства, жіночності і моди. Гармонійні колірні рішення дозволяють використовувати спортивний одяг DANSKIN не тільки для балету, фітнеса, фігурного катання, аеробіки, але і для повсякденного життя. Поєднання жіночного стилю і кращих матеріалів робить спортивний одяг DANSKIN унікальною у своєму роді. Сьогодні бренд розвивається по концепцією DANSKIN - Одяг для Життя.
Колекція DANSKIN ділиться на чотири напрями.
- Одяг для танців і балету
- Спортивний одяг, одяг для фітнеса
- Повсякденний одяг
- Одяг для йоги
Колекції одягу оновлюються чотири рази на рік, окремо випускаються колекції: Spring, Summer, Fall, Holiday. Компанією проводяться також спортивні колготки під торговою маркою DANSKIN .

Спортивний одяг для йоги танців фітнеса →


Одяг для фітнеса необхідність або дань моді

Неважливе, чи є спорт сенсом життя, або ж це просто спроба відповідати моді. Так або інакше, в гардеробі кожною з нас знайдеться пара спортивних дрібничок. Навіть на перший погляд простенький топ є не що інше як традиційний елемент одягу для фітнеса. Проте не все, здавалося б, спортивні речі підходять для заняття фітнесом. Як же не сплохувати і правильно вибрати якісний і стильний одяг?

З приходом XXI століття грань між спортивним і повсякденним одягом стала практично непомітною. У гламурних клубах все більшою популярністю користується стиль «спортивний гламур», а в спортивних магазинах все частіше можна зустріти людей, далеких від спорту, проте стильних і таких, що купують спортивний одяг виключно по волі моди. Спортивний одяг користується найбільшою популярністю серед молоді. Воно і зрозуміло: молодь хоче бути модною, стильною, а що як не одяг для фітнеса показує прихильність до особливо модного нині стилю життя - спорту?

Одяг для фітнеса необхідність або дань моді →


Кросовки для фітнеса

Які ж кросовки підходять саме для фітнеса? Перш за все слід сказати про тих, що точно не підійдуть, наприклад повсякденні моделі для міста. Їх основні достоїнства - надійність і зносостійкість при спокійному пересуванні по будь-яких дорожніх покриттях - абсолютно не потрібні в залі; з іншого боку, "вуличні" кросовки не здатні забезпечити головної вимоги для занять фітнесом - оптимального захисту ноги при дуже високому рівні фізичної активності.
Явно не годяться моделі для бігу і ходьби - в них можна відносно швидко і легко переміщатися по достатньо рівній і прямій трасі, відмірюючи кілометри в зручному темпі, але знову-таки для занять фітнесом в залі це жодним чином не потрібно.
Так які ж вимоги пред'являються у фітнесе до "рідних" кросовок?

Цілком зрозуміла вимога - легкість, адже тоді і займатися буде легке. Забезпечується це досить просто для зального взуття, яке не призначене для подолання калюж, сніжних занесень і бездоріжжя.

Кросовки для фітнеса →